علاقه سرگرمی انگیز برفی در پیست اسنوبورد آلوارز


آلوارز خوب قلمرو توریستی در ارتفاعات سارین است.

سرگرمی هیجان انگیز برفی در پیست اسکی آلوارز

به گزارش دیدشهر، آلوارز یکی اجتناب کرده اند جاذبه های گردشگری است کدام ممکن است در فصل زمستان برای عجله انبساط می تدریجی.

آلوارس در اکثر ماه های سال {به دلیل} شرایط آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری روکش دار اجتناب کرده اند برف است.

چیزی کدام ممکن است آلوارز را معروف کرده است، پیست اسنوبورد است.

پیست اسنوبورد آلوارس در قله ۳۲۰۰ متری قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} اندازه ۱۲۵۰ متری شناخته شده به عنوان بهترین پیست برفی ملت شناخته تبدیل می شود.

اگرچه راه اندازی شد قلمرو الگوی گردشگری آلوارز پتانسیل آن را برای گردشگری زمستانی آرم می دهد، آلوارز به معنای واقعی کلمه هستند دارای گردشگری تمام فصل است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کل تابستان، تلگراف مسافران را به مکان های غذا خوردن، تفریحی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشم اندازها اوقات فراغت در ارتفاعات بعدی می برد.

آلوارز

سکوت شخصیت آلوارز را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حال مرگ صدای پرندگان یکی اجتناب کرده اند جاذبه های خالص این قلمرو است کدام ممکن است اسناد صدها آن را شناخته شده به عنوان خوب مسئله اوقات فراغت بخش برای ربات ها پیشنهاد کرده اند.

این پیست مجهز به امکاناتی مشابه با بالابر، تله اسنوبورد برای آموزش اسنوبورد، ایستگاه های آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشم اندازها رفاهی است.

علیرغم استرس سالیان متمادی برای تجهیز پیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگزاری مسابقات سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سراسر جهان در موضوع های ورزشی مشابه با اسنوبورد، در مقابل همراه خود گردشگرانی کدام ممکن است این جاذبه را می شناختند، شکوه آلوارس اجتناب کرده اند توجه مسئولان پنهان مانده است.

آلوارز

استراحتگاه، پیست اسنوبورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تله کابین در جاری حاضر تصرف شخصی دارند.

{در این} مورد تا حد زیادی بدانید:

کسب اطلاعات در مورد آلوارز تا حد زیادی بدانید

قلمرو اوقات فراغت زمستانی آلوارز سارین

مسیری بی همتا در روستای آلوارس

اندازه خورشید {به سمت} آب حیات در راه آلوارز

گشت و گذار مختصر آلوارز سارین

آلوارز مکانی فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستی برای توسل به مسافران در ماه های سردتر است

تمدن مرموز آلوارز