عطاری، عموزاد و محمدیان به مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی جهان راه یافتند – شما آنلاین هستید


اطری، عموزاد و محمدیان به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جهانی راه یافتند
اطری، عموزاد و محمدیان به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جهانی راه یافتند

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های وزن پایانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۳ ۲۰۲۲ در بلگراد صربستان با ۶۱ کیلوگرم با ۲۴ شرکت کننده، رضا اطری در دور نخست مقابل بصیرعلی لی از مقدونیه با امتیاز به برتری دست یافت. از ۱۱:۱. وی در دور بعد به مصاف اسلام بازرگانف از آذربایجان می رود […]

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های وزن پایانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۳ ۲۰۲۲ در بلگراد صربستان با ۶۱ کیلوگرم با ۲۴ شرکت کننده، رضا اطری در دور نخست مقابل بصیرعلی لی از مقدونیه با امتیاز به برتری دست یافت. از ۱۱:۱. وی در دور بعد به مصاف اسلام بازرگانف از آذربایجان رفت و در نهایت با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

رحمان عموزاد خلیلی در وزن ۶۵ کیلوگرم در دور نخست مقابل جون سوک یون از کره جنوبی با نتیجه ۸ بر یک به برتری رسید. وی در دور بعد اسماعیل موزوکایف دارنده مدال برنز جهان از مجارستان را با نتیجه قاطع ۶ بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. حاجی علی اف دارنده مدال های طلا، نقره و برنز المپیک جهان از آذربایجان، نفر اول است و تا نیمه نهایی به مصاف آموزاد نمی رود.

اما در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۲۳ نفر شرکت کردند، پس از استراحت در دور اول، محمدحسین محمدیان در دور دوم به مصاف ساموئل شرر از سوئیس رفت و در پایان در نیمه اول با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. . محمدیان در دور بعد و برای صعود به نیمه نهایی باید از موانع محمد ذاکریف از اوکراین بگذرد.

کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا تا نیمه نهایی به مصاف محمدیان نمی رود.

تا کنون محمد نخودی در ۷۹ کیلوگرم و حسن یزدانی در ۸۶ کیلوگرم مدال نقره و امیرحسین زارع نیز در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی، امیرمحمد یزدانی در وزن ۷۰ کیلوگرم به حد نصاب نرسید و علیرضا سرلک نیز در وزن ۵۷ کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

کامران قاسم پور امشب (شنبه) برای کسب مدال طلای جهان به مصاف جی دن کاکس قهرمان جهان و نایب قهرمان سوم المپیک از آمریکا در وزن ۹۲ کیلوگرم می رود و یونس امامی در وزن ۷۴ کیلوگرم برای قهرمانی به روی تشک می رود. مدال برنز

انتهای پیام