عبدالله سرمربی کارکنان سراسری تکواندو لبنان شد


به گزارش ایسنا، فرزاد عبدالله قهرمان سابق تکواندو کشورمان هدایت کارکنان سراسری تکواندو لبنان را برعهده دارد. او شناخته شده به عنوان معلم وارد این ملت شد.

او علاوه بر این هدایت خوب تکواندوکار لبنانی کدام ممکن است جواز حضور در گرندپری را به کف دست آورد، هدایت کارکنان سراسری لبنان را در مسابقات قهرمانی آسیا، تفریحی های آسیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی جهان برعهده می تواند داشته باشد. عبدالله چندی پیش به در کنار شاگردانش در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی به میزبانی ایران نمایندگی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند تکواندوکاران ملت به مدال برنز کف دست کشف شد.

عبدالله ابتدا برای همکاری همراه خود کارکنان باشگاهی تکواندو راهی لبنان شد با این حال انجام او مورد ملاحظه مسئولان فدراسیون لبنان قرار گرفت به همان اندازه به کارش همراه خود کارکنان سراسری لبنان شکسته نشده دهد.

فرزاد عبدالله سابقه حضور در کارکنان سراسری تکواندو ایران در کلاس های سنی مختلف را در کارنامه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود این کارکنان در مسابقات جهانی ۲۰۱۱ کره جنوبی قهرمان شد.

علاوه بر این طلا، طلا، نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنز جام جهانی، ۲ طلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقره تفریحی های آسیایی، برنز تفریحی های آسیایی، طلای غرب آسیا، برنز دانشجویان جهان و یک دو طلای آسیایی. جام تجهیزات گلف ها اجتناب کرده اند جمله دستاوردهای فرزاد عبدالله است.

انتهای پیام