طرز تهیه بهترین اسموتی ساردین پالئو

اخیراً متوجه شدم که به دلایلی دستور العمل های کمی برای آب ساردین وجود دارد. در این رابطه، دستور العمل های کافی برای آب ماهی از هر نوع وجود ندارد. بنابراین، اکنون باید زمانی باشد که یکی از آب ساردین های مورد علاقه ام را با شما به اشتراک بگذارم.

چرا ساردین؟ برای یک چیز، آنها کوچک هستند. ماهی‌های کوچک‌تر در زنجیره غذایی پایین‌تر هستند و آلاینده‌های بسیار کمتری (جیوه، PCB و غیره) نسبت به ماهی‌های بزرگ‌تر در چربی‌شان ذخیره می‌شود. وقتی صحبت از ماهی می شود، همیشه کوچک بهتر است. (احتمالاً به همین دلیل است که برای پیدا کردن یک دستور العمل آب نهنگ سخت خواهید بود.)

ساردین ها ممکن است کوچک باشند، اما در مورد تغذیه بسیار بزرگ هستند. آیا می دانستید که آب ساردین حاوی حدود ۲۵ درصد کلسیم مورد نیاز روزانه شما است؟ به علاوه سرشار از ویتامین D، B12، نیاسین، فسفر، سلنیوم و البته پروتئین است. به عنوان یک امتیاز اضافی، ساردین همچنین ضد التهاب است.

من شخصاً فکر می کنم اکثر مردم به اندازه کافی در مورد جنبه های التهابی غذایی که می خورند فکر نمی کنند. تصور می شود التهاب مزمن یا طولانی مدت با درجه پایین علت اصلی بسیاری از بیماری های مرتبط با افزایش سن باشد (تقریباً همه چیز از آرتریت گرفته تا آلزایمر، طبق برخی منابع). برخی از غذاها التهاب زا و برخی ضد التهاب هستند. همیشه ایده خوبی است که این دو را تا حد امکان متعادل کنید.

اکنون که همه ما در مورد ساردین هیجان زده ایم، چگونه آنها را در یک اسموتی خوشمزه بگنجانیم؟ این یک فرآیند دو مرحله ای است و من شما را از طریق آن راهنمایی خواهم کرد.

مرحله اول، تهیه آب میوه اولیه.

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

شیره تک

چند ساقه کرفس

۱/۴ پیاز زرد

فلفل هالاپینو ۲ یا ۳ عدد

یک عدد چغندر خام

این کاری است که شما انجام می دهید:

تمام مواد فوق را داخل آبمیوه گیری بریزید و آب میوه را درست کنید.

مرحله دوم، درست کردن آب میوه.

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

غذاساز تک

قوطی ساردین

آب میوه از بالا

۲ یا ۳ شات تکیلا (اختیاری)

این کاری است که شما انجام می دهید:

دو ماده اول را با هم ترکیب کرده و در غذاساز بریزید. تا یک مخلوط صاف.

از آنجایی که برای برخی افراد این طعم اکتسابی به نظر می رسد، ممکن است بخواهید قبل از نوشیدن آب میوه، تکیلا را به صورت اختیاری مصرف کنید.

راه دیگری که می توانید از فواید ساردین برای سلامتی لذت ببرید، قرار دادن آن روی سالادتان است. این کاری است که من معمولا انجام می دهم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر