ضریب نفوذ گاز در خلخال ۹۳ درصد است.


مدیرعامل شرکت گاز اردبیل خاطرنشان کرد: ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستاهای شهری خلخال بیش از ۹۳ درصد است.

میر سعید سید متین مدیرعامل از روند اجرای طرح گازرسانی به مرکز صنعتی سرچم و روستاهای شهرستان خلخال بازدید و توصیه های لازم را در خصوص تسریع در عملیات اجرایی به مسئولان مربوطه ارائه کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در این بازدید که با حضور مجمع نمایندگان خلخال و کوثر در شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی انجام شد، از پیشرفت بیش از ۸۰ درصدی پروژه های در دست اجرا در خلخال خبر داد و گفت: برنامه زمان بندی و با همکاری دستگاه مسئول پروژه های گازرسانی به محور صنعتی سرچم و روستاهای اردبیلاق، فرزه، قوسجین، شمس آباد، کژال و دیز تا پایان دهه فجر امسال آماده بهره برداری می شود.

سید متین توسعه صنعتی شهرک خلخال را یکی از اهداف اصلی پروژه گازرسانی به محور صنعتی سرچم عنوان کرد و اظهار داشت: با گازرسانی به محور صنعتی سرچم، زیرساخت های لازم برای توسعه صنعتی شهرک خلخال ایجاد و خدمات گازرسانی انجام می شود. در اختیار کلیه متقاضیان صنعتی این حوزه قرار می گیرد.become.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: بیش از ۴۳ کیلومتر شبکه توزیع و گازرسانی به منظور گازرسانی به مرکز صنعتی سرچم و روستاهای اردبیلاق، پرزه، قوسجین، شمس آباد، کژال و دیز اجرا شده است. و افزود: خطوط تامین در این پروژه اجرا شده و در حال شبکه سازی و ساخت ایستگاه های کاهش فشار در منطقه هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستای خلخال را بیش از ۹۳ درصد عنوان کرد و گفت: در حال حاضر بیش از ۱۴ هزار مشترک روستایی در شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده و با بهره گیری از طرح های گازرسانی در حال اجرا هستند. ، ضریب نفوذ گاز طبیعی به بیش از ۹۶ درصد خواهد رسید.