ضرورت تسریع در پروژه های شهری اردبیل


شهردار اردبیل گفت: اصلی موضوع اصلی و مهم در شرایط فعلی برای شهرداری اردبیل اولویت بندی و تسریع در پروژه های در دست اجرا است.

محمود صفری |

محمود صفری در دیدار با مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) اظهار داشت: موضوع اصلی و مهم در شرایط فعلی برای شهرداری اردبیل اولویت بندی و تسریع در پروژه های در دست اجرا است.

وی افزود: در این جلسه خواستار تسریع در پروژه های عمرانی در حال ساخت از جمله پل نیایش و همچنین آغاز پروژه های جدید از جمله پروژه پل بسیج شدیم که باعث ترافیک و مشکلات زیادی برای شهروندان شده است. منطقه برای سال ها. .

شهردار اردبیل گفت: تکمیل به موقع پل جام جم و چهارراه ورزشی دایره تحسین برانگیز و کیفیت ساخت پروژه مورد تحسین قرارگاه اجرایی خاتم قرار دارد.

محمود صفری به همراه جواد انصاری رئیس شورای اسلامی و مهندس علیرضا غریبی رئیس کمیسیون عمران شورا روز دوشنبه ششم تیرماه در نشستی با حضور استاندار اردبیل، نماینده بدری در مجلس و سیدکاظم موسوی در خصوص پروژه شهر و پل استیج برگزار شد. با حضور در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و با همراهی سردار محمدی اصل فرمانده سپاه استان به رفع مشکلات در اجرای پروژه های شهری پرداختند.