صعود ۴ بازیکن ایرانی فرانسوی به نیمه نهایی کشور اسلامی/ ترومسیری در اولین مبارزه حذف شد – شما آنلاین


صعود 4 بازیکن ایرانی فرانسوی به نیمه نهایی کشورهای اسلامی/ ترومسیری در اولین بازی حذف شد.
صعود 4 ایرانی فرانسوی به نیمه نهایی کشورهای اسلامی/ ترومسیری در اولین بازی حذف شد

به گزارش ایسنا، در رقابت های پنج وزن نخست کشتی فرنگی کشور مسلمان در ترکیه، محمد حسینوند در ۵۵ کیلوگرم، شیرزاد بهشتی طلا در ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا رستمی در ۷۲ کیلوگرم و مهدی بالی در ۹۷ کیلوگرم راهی نیمه نهایی شدند. پیروزی مقابل رقبای خود .اما رسول گرمسیری در دور رفت در وزن ۸۲ کیلوگرم شکست خورد. […]

به گزارش ایسنا، در رقابت های پنج وزن نخست کشتی فرنگی کشور مسلمان در ترکیه، محمد حسینوند در ۵۵ کیلوگرم، شیرزاد بهشتی طلا در ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا رستمی در ۷۲ کیلوگرم و مهدی بالی در ۹۷ کیلوگرم راهی نیمه نهایی شدند. اما رسول گرمسیری با شکست در دور اول مقابل حریفی از ازبکستان در وزن ۸۲ کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن ۵۵ کیلوگرم محمدحسین وند پناهی در دور نخست بوراک اوزون از ترکیه را با نتیجه ۷ بر صفر شکست داد. وی در دور بعد و نیمه نهایی با برنده اسلام جان عزیزاف از تاجیکستان و جسوربک اورتیبکوف از ازبکستان مبارزه خواهد کرد.
در وزن ۶۳ کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل فیروز میرزارجب اف از تاجیکستان با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
محمدرضا رستمی در وزن ۷۲ کیلوگرم در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر شهروز اوچیلوف از تاجیکستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف میرزابیک رحمتوف برنده از ازبکستان و حریفی از عربستان می رود.
در وزن ۸۲ کیلوگرم رسول گرمسیری که در ماه های اخیر عملکرد خوبی داشت و قهرمان آسیا شد، در دور نخست با نتیجه عجیب ۵ بر ۲ مغلوب محمد غدیر رسول اف از ازبکستان شد و با توجه به باخت فایتر ازبکستانی در دور بعد گرمسیری را حذف کرد بودن
مهدی بالی با وزن ۹۷ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف عارف نیفتولایف از آذربایجان رفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. وی در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان وزن رستم آساکولوف از ازبکستان و میرزا صفراف از تاجیکستان می رود. این رقابت ها امشب با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد و رقابت های پنج وزن دوم فردا (شنبه) برگزار می شود.
انتهای پیام