صادقی: امیدوارم اسپانسرها در لیگ هندبال بمانند/بازی برنج و فولاد جذاب باشد – شما آنلاین هستید


صادقی: امیدوارم اسپانسرها در لیگ هندبال بمانند/بازی برنج و فولاد جذاب باشد
صادقی: امیدوارم اسپانسرها در لیگ هندبال بمانند/بازی برنج و فولاد جذاب باشد

حمید صادقی شاه نشین در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط لیگ برتر هندبال مردان اظهار کرد: لیگ در شرایطی آغاز شد که تقریبا تیم ها آمادگی لازم را نداشتند. باشگاه دیر وارد عمل شد و بازیکنان در شروع لیگ آمادگی کافی نداشتند. قطعاً هر چه بیشتر پیشرفت کنیم، تیم‌ها تمرینات بیشتری را انجام می‌دهند […]

حمید صادقی شاه نشین در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط لیگ برتر هندبال مردان اظهار کرد: لیگ در شرایطی آغاز شد که تقریبا تیم ها آمادگی لازم را نداشتند. باشگاه دیر وارد عمل شد و بازیکنان در شروع لیگ آمادگی کافی نداشتند. مطمئنا هر چه جلوتر برویم تیم ها با تمریناتی که انجام می دهند آمادگی بیشتری پیدا می کنند و لیگ پویاتر می شود.
سرمربی تیم هندبال صنعت مس کرمان در ادامه گفت: قطعا امسال با توجه به شرایط فعلی و اردوی تیم ملی لیگ سختی را پشت سر خواهیم گذاشت. با توجه به تشکیل اردوی ملی در لیگ تعطیلاتی داریم. البته تعطیلات مثل سال های گذشته نیست اما تیم ملی در اولویت است و باشگاه در این زمینه با فدراسیون همکاری می کند. در کل، من مطمئن هستم که امسال لیگ خوبی خواهیم داشت و همه تیم ها مدعیان نزدیکی هستند.
وی در ادامه درباره حضور ۱۲ تیمی در لیگ برتر گفت: لیگ همیشه با ۱۰ تیم شروع می شد اما امسال با توجه به شرایط و تصمیم رئیس فدراسیون دو تیم دیگر اضافه شد. نظر من این است که اگر تیم کمتر باشد بهتر است اما با آمدن اسپانسرهای خوب تعداد تیم ها بیشتر می شود. امیدوارم این اسپانسر سال ها در لیگ هندبال بماند و تیم داشته باشد و این مایه خوشحالی است. در هر صورت امیدوارم همه تیم ها نتایج خوبی در لیگ کسب کنند.
صادقی در ادامه درباره دیدار هفته سوم تیمش در لیگ برتر هندبال گفت: این هفته یک بازی مقابل سپاهان داریم. فولاد یکی از باشگاه های بزرگ ایران و مدافع عنوان قهرمانی است. بازی ما مقابل این تیم سخت خواهد بود. سپاهان تنها تیمی است که زود تیمش را می بندد و شروع می کند. آنها از دو ماه پیش تمرینات خود را آغاز کردند.
وی افزود: تیم مس کرمان یکی از باشگاه های خوب ایران است، شرایط خوبی دارد و تمرینات مداومی دارد. بازیکنانم کاملا آماده رویارویی با سپاهان هستند. مطمئنا تقابل این دو تیم جذاب خواهد بود و در نهایت تیمی که بهتر بازی کند و از موقعیت ها و موقعیت ها استفاده کند پیروز خواهد شد. هنوز برای پیش بینی برد و باخت زود است، اما هیچ کدام از تیم ها شکست نمی خورند. ما هم برای برد به اصفهان می رویم و امیدوارم با دست پر از اصفهان برگردیم.
سرمربی تیم هندبال صنعت مس کرمان درباره حضور تماشاگران در مسابقات لیگ برتر گفت: دو هفته اول تماشاگر در زمین نداشتیم اما هفته سوم هیچ نامه ای در این خصوص ارسال نشد. اما احتمال پخش بازی وجود دارد.”
وی در پایان درباره وقفه لیگ گفت: دو هفته اول لیگ به پایان رسیده و پس از آن به دلیل اردوی تیم ملی استراحت داریم. به تیم چند روز فرصت داده شد تا آماده شود. بعد از هفته سوم ۵ هفته بازی های لیگ برگزار می شود و دوباره استراحت خواهیم داشت.
به گزارش ایسنا، هفته سوم سی و پنجمین دوره لیگ برتر هندبال مردان یکشنبه ۱۲ آبان ماه برگزار می شود. در این هفته دو تیم برتر سپاهان و مس کرمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
انتهای پیام