شوراهای شهرداری و دهیاری ها مسیرهای توسعه همه جانبه را فراهم می کنند


معاون هماهنگ کننده امور عمومی استاندار اردبیل گفت: شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان نهادهای مردمی باید زمینه ساز توسعه همه جانبه و فراهم آوردن زمینه مساعد برای مردم باشند.

شهرداری اردبیل

سید کمال الدین میرجعفریان گفت: شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان نهادهای مردمی با ساختارهای خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت شهروندان همواره مورد تقاضا بوده و دستیابی به ویژگی های شهرها و روستاهای توسعه یافته و پویا نیازمند عزم جدی دست اندرکاران این حوزه است. با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار کرده و زمینه مساعد را برای مردم فراهم کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل به مناسبت ۲۳ تیرماه روز شهرداری و دهیاری گفت: نامگذاری روز ۲۳ تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی مهمترین سیاست ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است. و قطعاً نقش مدیریت شهری و نیز مدیریت روستایی در فرآیند نظام مردم سالاری دینی، کیفیت خدمات شهری و روستایی را ارتقا داده است.

میرجعفریان گفت: باید از خدمات همه جانبه اعضای شورای اسلامی، شهردار و دهیاران و کارکنان شورای شهر و دهیاری های استان اردبیل تقدیر و تشکر کرد و به نوبه خود به مردم تبریک می گویم. که سخت کار کرد شهرداری ها و مناطق روستایی امروز