شهرداری باید به وعده خود در خصوص برف زنی عمل کند


سلامت صفری با تاکید بر اینکه شهرداری باید به وعده خود در زمینه آمادگی های لازم برای ایام برفی عمل کند، گفت: زمستان نزدیک است و انتظار داریم با موافقت شهردار برای هر بارندگی آماده باشیم.

سلامت صفری: شهرداری به وعده خود در خصوص تمهیدات برفی عمل کند

به گزارش شهرخان، سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: در جلسه رسمی شورای شهر همه اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار اردبیل خواستند تا به قولی که به مردم داده است عمل کند. آمادگی لازم برای ارائه خدمات مرتبط با زمستان و انجام تمهیدات لازم برای مقابله با احتمال بارندگی.

سلامت صفری در پنجاهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل که شامگاه چهارشنبه برگزار شد، گفت: بیش از هفت لایحه شهردار محترم که مربوط به رفع مشکلات مردم از جمله واگذاری زمین، کمک به خیران، اجاره زمین های ورزشی و سایر مسائل مالی بررسی و تصمیماتی اتخاذ شد.

وی گفت: یکی از مصوبات مهم این جلسه مربوط به بازگشایی جاده ۱۶ متری محله مهدیه (عبدا.. شاه سابق) است که با تصویب اعضا مقرر شد شهردار اردبیل باید با اولویت در سال جاری بازگشایی شود.

یکی از اعضای شورای شهر اردبیل از دیگر مصوبات مهم این جلسه را صدور مجوز اخذ تسهیلات از بانک شهر تا سقف ۲۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این اعتبار برای خرید اتوبوس و تقویت ناوگان شهری و خرید تجهیزات است. و ماشین آلات مورد نیاز شهر.