شمسایی مدعی شد؛ چند بازیکن تیم ملی ایران به آنفولانزا مبتلا شده اند – شما آنلاین هستید


شمسایی مدعی شد؛  چند بازیکن تیم ملی ایران به آنفولانزا مبتلا شدند
شمسایی مدعی شد؛  چند بازیکن تیم ملی ایران به آنفولانزا مبتلا شدند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال ایران شب گذشته در دومین دیدار شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا با نتیجه ۱۰ بر یک مقابل چین تایپه به برتری رسید و بدین ترتیب به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها راه یافت. ایران فردا یکشنبه در آخرین بازی مرحله گروهی […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال ایران شب گذشته در دومین دیدار شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا با نتیجه ۱۰ بر یک مقابل چین تایپه به برتری رسید و بدین ترتیب به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها راه یافت.
ایران فردا یکشنبه در آخرین دیدار مرحله گروهی به مصاف لبنان می رود تا مکان صعود به عنوان تیم اول یا دوم گروه مشخص شود. همزمان سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به نقل از وحید شمسایی سرمربی تیم ملی ایران مدعی شد که چند بازیکن تیم ملی به آنفولانزا مبتلا شده اند.
شمسایی گفت: فلسفه ایرانی ساده است. در مسابقه برنده شوید. با این حال برخی از اعضای تیم ما تحت تاثیر آب و هوا هستند و آماده سازی آنها برای بازی با لبنان چالش برانگیز خواهد بود.
وی ادامه داد: من ۱۰ سال سابقه بازی در این مسابقات را دارم و هر بازی ما متفاوت خواهد بود. بنابراین ما باید به گونه ای دیگر در برابر لبنان آماده شویم.
سرمربی ایران همچنین گفت: هواداران ایرانی زیادی را در ورزشگاه دیدیم و از همه آنها تشکر می کنم که برای تماشای بازی ما وقت گذاشتند. امیدوارم در بازی بعدی آنها را ببینیم.
به گزارش خبرنگار مهر، شمسایی اعلام کرده است که برخی از بازیکنان تیم ملی آنفولانزا دارند و همه بازیکنان شب گذشته مقابل چین تایپه به میدان رفتند. مشخص نیست گفته شمسایی ربطی به نحوه و جایگاه صعود ایران به سطح بالاتر دارد یا خیر.
تیم های اول و دوم گروه C که ایران در آن حضور دارد در مرحله یک چهارم نهایی به ترتیب به مصاف تیم های دوم و اول گروه D خواهند رفت. در حال حاضر در گروه D ویتنام پیشتاز است و ژاپن و عربستان در رده های دوم و سوم قرار دارند.
این احتمال وجود دارد که ایران پس از انجام بازی های گروه D که فردا در آستانه بازی های گروهی ایران برگزار می شود و پس از مشخص شدن تیم های اول و دوم گروه چهارم، استراتژی خود را برای دیدار با لبنان مشخص کند.
در واقع انتخاب ایران عدم بازی با ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی و دیدار با عربستان یا ویتنام است که بعد از بازی ژاپن و ویتنام مشخص می شود.