شش نقص کشنده در سلامت زنان

به نظر می رسد که برای زنان راحت تر از مردان است که با آسایش فیزیکی مورد حمله قرار گیرند. برای مثال، یک زن باید با درد قاعدگی و درد زایمان دست و پنجه نرم کند. در واقع، زنان شش نقص جسمی کشنده دارند. به منظور کمک به بهبود سلامت جسمانی زنان، شش مورد از معایب به شرح زیر برای افزایش آگاهی زنان توضیح داده می شود.

اولین اشکال ایمنی تغییر یافته است. ایمنی بدن زن تا حدودی در معرض تغییر است. زنان راحت تر از مردان در معرض ابتلا به بیماری های جدی مانند لوپوس اریتماتوز، آرتریت روماتوئید و اختلالات تیروئید هستند. با این حال، زنان در مقاومت در برابر برخی از بیماری های جزئی مانند سرماخوردگی و تب قوی تر از مردان هستند.

دومین عیب بیماری قلبی است. به طور کلی میانگین سنی زنان برای ابتلا به بیماری قلبی دیرتر از مردان است. با این حال، هنگامی که زنان دچار بیماری قلبی می شوند، عواقب آن نسبتاً جدی است. به عنوان مثال، علائم مختلفی مانند خستگی ممکن است رخ دهد. و متخصصان پزشکی به زنان توصیه کردند وزن بدن خود را برای حفظ قلب کنترل کنند. علاوه بر این، زنان با کلسترول بالا باید مصرف زرده تخم مرغ را کاهش دهند.

سومین نقص، سرطان دستگاه تناسلی زنانه است. سرطان دستگاه تناسلی زنان می تواند آسیب جدی به سلامت زنان وارد کند. از آنجایی که سرطان در روزهای اولیه علائم واضحی را نشان نمی دهد، برای زنان آسان است که بهترین زمان برای درمان را از دست بدهند. سرطان زنان انواع مختلفی از سرطان مانند سرطان سینه، سرطان تخمدان و سرطان دهانه رحم را پوشش می دهد.

چهارمین ایراد رباط ضعیف است. رباط زن به طور مادرزادی ضعیف است. علاوه بر این، همیشه زمان زیادی طول می کشد تا خانم ها آسیب رباط را درمان کنند. طبق تحقیقات پزشکی، رباط همیشه در دوران قاعدگی ضعیف می شود.

پنجمین عیب متابولیسم کند است. در مقایسه با متابولیسم سریع در بدن مرد، متابولیسم در بدن زن نسبتا کند است. بنابراین لازم است خانم ها مصرف غذاهای سرد و نارس را کاهش دهند. علاوه بر این، زنان باید شکم و پاها را در زندگی روزمره گرم نگه دارند. علاوه بر این، زنان باید الکل را به مقدار متوسط ​​بنوشند، زیرا کبد داخل بدن زن نمی تواند الکل را به سرعت و به طور موثر حل کند.

نقص ششم ضعف دستگاه گوارش است. تحقیقات پزشکی ثابت کرده است که ابتلا به یبوست مزمن و بیماری روده برای زنان آسان است. بنابراین، حفظ یک رژیم غذایی متعادل در زندگی روزمره برای زنان مهم است. به عنوان مثال، آنها باید مصرف غذاهایی را افزایش دهند که می توانند سم زدایی را بهبود بخشند، مانند کلپ و عسل. به عنوان مثال کلپ را در نظر بگیرید. کلپ حاوی پروتئین فراوان، فیبر غذایی، کلسیم، کاروتن، ریبوفلاوین و بسیاری از عناصر کمیاب است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر