شش تجربه زندگی در بین شادترین افراد یافت شد


820 برای تجربه های لذت بخش 6

در پزشکی عملی ، ما رژیم غذایی و شیوه زندگی را برای جلوگیری یا معکوس بیماری ، تثبیت التهاب و کند کردن روند پیری بررسی می کنیم. با این حال ، دیگر جنبه های مهم اما نادیده گرفته شده از سلامتی شما شادی ، رفاه و نگرش کلی شما است. علم نشان می دهد که شادی و خوش بینی با سلامت بهتر مرتبط است. اگر از طبیعت ناراضی هستید ، نگران نباشید.

در یک مطالعه وسیع درباره آنچه مردم را خوشحال می کند ، محققان به زندگی فارغ التحصیلان دانشگاه هاروارد ، کارگران یقه آبی و زنان حدود ده ساله پرداخته اند. از این اطلاعات ، آنها به شش موضوع مشترک رسیدند که در زندگی شادترین درس های زندگی ادامه دارد.

01-03-2018به از کشیدن سیگار و الکل خودداری کنید. محققان از افرادی که به سیگار کشیدن و الکل معتاد هستند ، خوشحال نیستند. سیگار کشیدن مهمترین عامل در پیری سالم نیست.

این مطالعه همچنین نشان داد که الکل شادی افراد را از بین می برد و به روابط آنها آسیب می رساند (روابط سالم یکی از شش عامل شادی است).

در پزشکی عملی ، سیگار کشیدن و مصرف منظم الکل باعث می شود سالم ماندن و شاد بودن به دلایل دیگر مشکل باشد. سیگار کشیدن اکسیژن مغز شما را از بین می برد و به سرعت به آن آسیب می رساند. این امر نه تنها بر عملکرد ذهنی ، شخصیت و احساسات شما بلکه بر سلامت جسمی شما نیز تأثیر می گذارد. همچنین ثابت شده است که مصرف منظم الکل باعث آسیب سریعتر به مغز شده و حرکت روده و تورم را افزایش می دهد.

2. تحصیلات دانشگاهی. علیرغم درآمد ، طبقه اجتماعی یا IK ، تحصیلات دانشگاهی مدتهاست که منبع هیجان است. افرادی که دارای تحصیلات عالی هستند به احتمال زیاد سالم می مانند و از عادت های مضر مانند سیگار کشیدن و نوشیدن اجتناب می کنند. تمرین کنجکاوی بدون توجه به سن و تحصیلات برای ذهن مفید است.

3. کودکی شاد. خوب ، این در مورد بسیاری از مردم ناعادلانه است. شادی مادام العمر یک پیش بینی بزرگ بود ، حتی اگر کسی احساس می کرد که مادرش دوستش دارد. کنار آمدن با نوجوانی پیش بینی دیگری بود. اما نگران نباشید اگر دوران کودکی شما تنها چیزی است که می تواند شما را نجات دهد. دوستی ها و روابط دقیق و محبت آمیز در دوران کودکی جبران شده است ، و اینها عواملی هستند که می توانند به طور خودکار رشد کنند.

4- ارتباط خوب روابط متضاد ، محبت آمیز و حمایتی در همه جنبه های زندگی یافت شده است. اگر برخی از دوستان برای پر کردن جای خود دوستان جدیدی رها کنند ، این شامل گسترش مداوم شبکه های اجتماعی شما می شود.

5. مقابله خوب. هیچ کس از چیزهای بد در امان نیست. با این حال ، افراد شاد صبورتر هستند و بهتر می توانند با مشکلات کنار بیایند. این ممکن است یک مهارت آموخته شده باشد ، حتی اگر به کمک پزشک متخصص نیاز داشته باشید. مهارت های مقابله ای شامل سخاوت ، نتایج خوب در شرایط بد ، تمرکز بر جنبه های روشن و حفظ حس شوخ طبعی است.

6. بازگشت. هزاران سال است که شادترین موضوعات مطالعه در راه سنت های معنوی دنبال شده است – شادی در خدمت یافت می شود. با افزایش سن ، مطالعاتی که برای ایجاد جوامع و روابط مورد استفاده قرار گرفت ، غنی تر شد. این شامل مشاوره ، آموزش ، مشاوره و دیگر ثمرات بی خردانه خرد است.

گاهی اوقات ممکن است “تمرین شادی” دشوار باشد. یکی از هیجان انگیزترین جنبه های یک دوره عملی بازیابی مواد مخدر ، نعمت خوبی برای روحیه ، رفاه و عشق کلی شما است. از دفتر من بپرسید چگونه می توانیم به شما کمک کنیم سلامت و خوشبختی خود را در مسیر درست قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *