شرکت خدمات نظافتی – شما آنلاین هستید


افتتاح یک شرکت فن سرویس در مشهد دن تهران دن کرج با هدف ایجاد اشتغال و ارائه خدمات به بهترین و سریع ترین روش به مردم ایران شروع به کار کرده است.

این مجموعه آماده ارائه خدمات در رده های مختلف خدماتی از جمله نظافت، نصب، بهداشت، نجاری، ساختمانی، مکانیکی، الکترونیکی و آموزشی می باشد که بیشترین تمرکز خدمات آن در حوزه خدمات نظافتی می باشد. برای معرفی کاملتر به خواندن ادامه دهید سرویس نظافت پنکه باز در تهران ما پرداخت خواهیم کرد.

معرفی خدمات نظافت فن باز

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط فن باز، خدمات نظافتی که شامل مجموعه ای از خدمات می باشد که در این مقاله به بررسی و معرفی هر یک از آنها می پردازیم.

تمیز کردن خانه

یکی از مهم ترین خدمات عصر حاضر که معمولاً خانم ها شاغل هستند و به دلیل مشغله کاری کمتر می توانند به آن رسیدگی کنند، نظافت منزل است. شرکت فن باز دارای یک تیم اختصاصی برای آقایان و بانوان می باشد تمیز کردن خانه در هر منطقه و در هر دوره ای که شما بخواهید آماده خدمت رسانی می باشد.

فرش را بشویید

تامین کنندگان شرکت فن باز خدمات قالیشویی شامل تمیز کردن و تعمیرات برای هر سایزی از فرش، بی نیاز از هرگونه جستجو برای شستشوی فرش. فقط وارد اپلیکیشن فن شوید و درخواست خود را ارسال کنید!

2 - شرکت خدمات نظافتی
خدمات خیاطی و شستشوی پرده

خدمات دوخت، نصب و شستشوی پرده نیز توسط تیم متخصص شرکت فن باز قابل انجام است و این خدمات در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما همشهریان عزیز مشهدی قرار می گیرد.

مبل را بشویید

برای استفاده از سرویس مبل شویی کافیست به سایت مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید بخش شستشوی مبل رنگ مبل و تعداد افراد موجود برای ثبت سفارش خود را مشخص کنید.

ماشین شستن

اگر شما هم جزو کسانی هستید که سرتان شلوغ است و زمان لازم برای مراقبت از ماشین خود را ندارید اما به تمیزی آن اهمیت می دهید، ما یک سرویس کارواش را به شما پیشنهاد می کنیم. یک سرویس کارواش فن دار باز کنید شامل نظافت توالت فرنگی و فضای داخلی هر نوع خودرو می باشد تا بتواند رضایت شما مشتریان محترم را جلب نماید.

3- شرکت خدمات نظافتی

خشک شویی

پنکه اپن در قسمت خشکشویی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم در زمینه های مختلف خشکشویی، اتو، خیاطی و شستشوی پرده می باشد.

حمل و نقل بار

سرویس حمل و نقل فن را باز کنید طیف کاملی از کامیون های مختلف و کارمندان متخصص در حمل و نقل را ارائه می دهد. کافیست وارد پنکه باز شده و نوع بار، مبدا و مقصد، تعداد پرسنل مورد نیاز و تاریخ تحویل را برای ما مشخص کنید.

4 - شرکت خدمات نظافتی

کشاورزی و سمپاشی

سوسک ها، پشه ها، حشرات، موریانه ها، جوندگان و غیره. را می توان در همه جا یافت، از جمله امکانات مسکونی، اداری، تجاری و پزشکی. کبریت موز را به پنکه باز بدهید.

با ما تماس بگیرید

پلن ست پنکه را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت باز کنید خدمات تقدیم به شما شهروندان عزیز مشهدی. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مورد نیاز خود می توانید از دو طریق زیر با ما در تماس باشید.

توسط ثبت سفارش آنلاین در فن همچنان می توانید با ثبت سفارش دقیق و حذف موارد اضافی و همچنین اطلاع از قیمت دقیق سفارش خود در هزینه ها صرفه جویی کنید.

حالا هم اکنون در اپلیکیشن باز فن ثبت نام کنید و از خدمات با کیفیت آن بهره ببرید!!.

در سایت ها و اپلیکیشن ها سفارش دهید

fanbaz.com