شرایط پزشکی کدام ممکن است ممکن است باعث افزایش وزن شود


کم کاری تیروئید

کم کاری تیروئید می تواند باعث افزایش وزن شود.

اگر تیروئید خواهید کرد، خوب غده پروانه ای تعیین کنید نوزاد در گردن، ساخت هورمون های کافی را متوقف تنبل، بالقوه است آغاز به افزایش وزن کنید. علاوه بر این ممکن است موهای خواهید کرد را نازک تنبل، منافذ و پوست خواهید کرد را خشک تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت سرما، خستگی، یبوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی ناامیدی در خواهید کرد تحمیل تنبل. خوب آزمایش خون آسان ممکن است زیرین بودن درجه هورمون خواهید کرد را تایید تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هورمون های مصنوعی می توانند ارائه می دهیم کمک کنند به همان اندازه بافت بهتری داشته باشید.

ناامیدی

افسردگی باعث افزایش کورتیزول می شود که می تواند منجر به افزایش وزن شود.

افزایش وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی مشکلات وزنی اجتناب کرده اند جمله مشکلات جانبی فیزیکی احتمالاً است. اشخاص حقیقی تحت تأثیر این اختلال خلقی بیشتر اوقات سطوح بالاتری اجتناب کرده اند “هورمون استرس” کورتیزول دارند کدام ممکن است ممکن است باعث تجمع چربی در احاطه معده خواهید کرد شود. هر دو بالقوه است وزن شخصی را افزایش دهید از خیلی عصبانی هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی توانید مناسب وعده های غذایی بخورید هر دو بازی کنید. برخی اجتناب کرده اند داروهای مورد استفاده برای معامله با این بیماری نیز می توانند این کار را انجام دهند. اگر بافت ناامیدی می کنید همراه خود دکتر هر دو درمانگر شخصی صحبت کنید.

بیخوابی

کمبود خواب باعث افزایش کورتیزول و افزایش وزن می شود.

{افرادی که} کمتر اجتناب کرده اند ۶ ساعت در ساعت شب می خوابند، چربی بدنشان تا حد زیادی است. حدود ۸ ساعت محل قرارگیری اندیشه آل {برای حفظ} وزن است. ضعیف خواب ممکن است باعث شود هیکل خواهید کرد هورمون های کورتیزول را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسولین بیش اجتناب کرده اند حد ترشح تنبل کدام ممکن است ممکن است باعث افزایش وزن شود. علاوه بر این می‌تواند همراه خود هورمون‌هایی کدام ممکن است علامت گرسنگی را نماد می‌دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث می‌شود خواهید کرد هوس وعده های غذایی کنید، به‌ویژه آنهایی کدام ممکن است مملو اجتناب کرده اند چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر هستند، ضرر تحمیل تنبل.

یائسگی

کمبود استروژن و تغییرات در یائسگی ممکن است منجر به افزایش وزن در زنان در این دوره شود.

استروژن زیرین در دوران یائسگی ممکن است در نتیجه تحمیل چربی اضافی در احاطه معده خواهید کرد شود. با این حال ضعیف هورمون تنها علت نیست. گرگرفتگی، مشکلات خواب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوسانات خلقی مرتبط همراه خود بالا باروری خانمها بالقوه است مانع خورده شدن مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازی شود. اگر در جاری حاضر کم خواب را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسرده هستید، بالقوه است به جای آن خوب وعده غذایی مغذی، به سراغ خوب شیرین بروید. دکتر خواهید کرد ممکن است راه هایی را تواند به شما کمک کند معامله با علائم خواهید کرد توصیه تنبل.

بیماری کوشینگ

کورتیزول اضافی منجر به تجمع چربی در شکم و قاعده گردن می شود.

گاهی اوقات، کورتیزول به محافظت فشار خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند خون در محدوده مفید {کمک می کند}. با این حال روزی کدام ممکن است غدد فوق کلیوی خواهید کرد بیش اجتناب کرده اند حد این هورمون استرس را ترشح می تنبل، ممکن است به معده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قاعده گردن خواهید کرد چربی اضافه تنبل. بالقوه است تا حد زیادی کبود شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوجه اندام‌های ضعیف‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاغرتر، صورت گردتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم کشش عظیم بنفش شوید. دکتر خواهید کرد سعی می تنبل دلیل برای را بیابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن را همراه خود جراحی، شیمی درمانی، پرتودرمانی هر دو داروهایی برای کاهش کورتیزول معامله با می تنبل.

سندرم تخمدان پلی کیستیک

آندروژن اضافی ممکن است منجر به PCOS و افزایش وزن شود.

هیچ آزمایش واحدی {وجود ندارد} کدام ممکن است به ۱ زن بگوید به این بیماری مبتلا شده است. بالقوه است پریود شخصی را رها کنید، موهای بیشتری روی صورت هر دو هیکل شخصی داشته باشید هر دو جوش تحمیل کنید. علاوه بر این بالقوه است کیست ها روی تخمدان ها انبساط کنند. این باعث ترشح بیش اجتناب کرده اند حد هورمون آندروژن تبدیل می شود. خواهید کرد علاوه بر این می توانید وزن اضافه کنید از حساسیت کمتری به انسولین دارید، هورمونی کدام ممکن است به هیکل {کمک می کند} قند خون را به قدرت تغییر تنبل. دکتر ممکن است به تعادل هر دو مبادله هورمون های خواهید کرد کمک تنبل.

نارسایی احتقانی مرکز

نارسایی احتقانی قلب ممکن است منجر به افزایش سریع وزن شود.

روزی است کدام ممکن است مرکز خواهید کرد به مقیاس کافی مقاوم پمپاژ نمی شود. افزایش ناگهانی وزن – ۲-۳ کیلو در روز هر دو بیش اجتناب کرده اند ۵ کیلو در هفته – ممکن است به معنای شدیدتر شدن آن باشد. علاوه بر این بالقوه است ورم در پاها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مچ پا، ضربان قلب سریعتر، تنفس با کیفیت حرفه ای، {فشار خون بالا}، اجتناب کرده اند انگشت دادن حافظه را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیجی داشته باشید. بالقوه است بخواهید این علائم را پیگیری کنید به همان اندازه بتوانید اصلاحات ناگهانی را به دکتر شخصی اطلاع دهید. همراه خود هم می توانید معامله با شخصی را برای بهزیستی بیشتر ترتیب کنید.

آپنه خواب

آپنه خواب خطر بیماری کبد، نارسایی قلبی، فشار خون بالا و افزایش وزن را افزایش می دهد.

اگر در کل روز تنفس بلند شبانه می کنید هر دو بافت خواب آلودگی می کنید، ممکن است سیگنال ای اجتناب کرده اند ابتلا به این بیماری شدید باشد. راه اثیری تنفس مشترک را برای تعدادی از ثانیه در خواب برداشتن می تنبل. {اضافه وزن} هر دو مشکلات وزنی یکی اجتناب کرده اند توضیحات آپنه خواب است، با این حال ممکن است خوب علامت نیز باشد. این مورد بالقوه است احتمال ابتلا به مشکلات کبدی، نارسایی قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {فشار خون بالا} را افزایش دهد. دکتر بالقوه است تجهیزات تنفس CPAP هر دو سایر فرآیند های درمانی را توصیه تنبل.

ادم

ادم وضعیتی است که در آن وزن آب حفظ می شود.

به سختی بافت نفخ می کنید؟ این مورد روزی رخ می دهد کدام ممکن است هیکل خواهید کرد آب زیادی را، معمولاً در بازوها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاها، محافظت می تنبل. بالقوه است خوب اندام متورم به تذکر برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت جذاب شدن داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرکت آن سخت باشد. شخصی ادم معمولاً ضرر بزرگی نیست. دیورتیک ها کدام ممکن است به آنها قرص های آب نیز آگاه تبدیل می شود، در صورتی کدام ممکن است {به خودی خود} خوشایند نشوند می توانند به شستشوی آنها کمک کنند. با این حال خواهید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پزشکتان باید برای اداره کردن دلیل برای زمینه ای مربوط به بیماری قلبی، کلیوی، کبدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریوی کدام ممکن است ممکن است فوق العاده شدید باشد، امتحان شده کنید.

سندرم متابولیک

سندرم متابولیک گروهی از شرایط است که اغلب شامل اضافه وزن است.

این گروهی اجتناب کرده اند شرایط است کدام ممکن است همراه خود هم رخ می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال ابتلا به بیماری قلبی، سکته را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت را افزایش می دهد. فشار خون، قند خون، کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی هیکل خواهید کرد بالقوه است در سطوح ناسالم باشد. بالقوه است هیچ علامت واضحی وجود نداشته باشد علاوه بر این وزن اضافی کدام ممکن است در احاطه کمر خواهید کرد ترکیبی تبدیل می شود. دکتر ممکن است همراه خود اصلاح در رژیم غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این داروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اشیا غیر معمول جراحی کاهش چند پوند ارائه می دهیم کمک تنبل به همان اندازه آن را مدیریت کنید.

دیابتی

دیابت و انسولین ممکن است منجر به افزایش وزن شود.

بسته به نوع، می توانید دیابت را همراه خود مختلط اجتناب کرده اند رژیم غذایی، بازی، انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو معامله با کنید. انسولین به هیکل خواهید کرد {کمک می کند} به همان اندازه اجتناب کرده اند قدرت استفاده تنبل. با این حال علاوه بر این ذخیره قدرت را برای هیکل سرراست تر می تنبل کدام ممکن است بیشتر اوقات در نتیجه افزایش وزن تبدیل می شود. جدا از این، بالقوه است برای جلوگیری اجتناب کرده اند کاهش قند خون در برخی معامله با ها وسوسه شوید کدام ممکن است تا حد زیادی بخورید. همراه خود دکتر شخصی با توجه به بهتر از راه برای متعادل کردن رژیم غذایی، بازی، انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها برای مدیریت وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت صحبت کنید.

استروئیدها

کورتیکواستروئیدهای مورد استفاده برای درمان آسم، آرتریت و سایر شرایط ممکن است باعث افزایش وزن شوند.

دکتر خواهید کرد بالقوه است آنها را کورتیکواستروئید بنامد. می توانید اجتناب کرده اند آنها برای معامله با آسم، برخی اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از آرتریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر شرایط بیشترین استفاده را ببرید. بدون در نظر گرفتن دوز تا حد زیادی باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدت بیشتری اجتناب کرده اند محرک بیشترین استفاده را ببرید، احتمال گرسنگی خواهید کرد تا حد زیادی تبدیل می شود! این اراده در نتیجه پرخوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش وزن شود. همراه خود دکتر شخصی با توجه به بهتر از فرآیند برای اداره کردن مشکلات جانبی معامله با استروئیدی صحبت کنید.

داروهای رایج

بسیاری از داروها عوارض جانبی دارند که ممکن است شامل افزایش وزن باشد.

خوب دارو بالقوه است خواهید کرد را گرسنه تنبل. عکس بالقوه است سوزاندن انرژی هیکل را تنبل تنبل هر دو نحوه فریب دادن داروها مغذی را اصلاح دهد. برخی باعث می شوند هیکل خواهید کرد آب بیشتری را نگه دارد. معمولاً، دانشمندان به طور برداشتن نمی دانند کدام ممکن است چرا خوب دارو باعث افزایش وزن تبدیل می شود. الگوی های رایج عبارتند اجتناب کرده اند قرص های ضد باردار بودن، داروهای ضد روان پریشی، داروهای ضد ناامیدی، داروهای صرع، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسدود کننده های بتا (برای {فشار خون بالا}).