سینماها در چه روزی تعطیل هستند؟/ تاثیرات ناآرامی بر فروش – شما آنلاین


سینماها در چه روزی تعطیل هستند؟/ تاثیر آشوب بر فروش
سینماها در چه روزی تعطیل هستند؟/ تاثیر آشوب بر فروش

محمدرضا صابری سخنگوی انجمن فیلمبرداری در گفتگو با خبرنگاران مهر درباره وضعیت سینماها در روزهای آینده گفت: همزمان با ایام سوگواری پایان ماه صفر، تمامی سینماهای کشور تعطیل است. از ساعت ۱۸:۰۰ روز شنبه ۲ مهر تا پایان یکشنبه ۳ مهر و از ساعت ۱۸:۰۰ روز دوشنبه. ۴ مهر تا پایان روز سه شنبه ۵ […]

محمدرضا صابری سخنگوی انجمن فیلمبرداری در گفتگو با خبرنگاران مهر درباره وضعیت سینماها در روزهای آینده گفت: همزمان با ایام سوگواری پایان ماه صفر، تمامی سینماهای کشور تعطیل است. از ساعت ۱۸:۰۰ روز شنبه ۲ مهر تا پایان یکشنبه ۳ مهر و از ساعت ۱۸:۰۰ روز دوشنبه. از ۱۳ مهر تا پایان روز سه شنبه ۱۴ مهرماه کاملاً تعطیل است.
وی ادامه داد: با پایان ماه صفر از صبح روز چهارشنبه ۱۵ مهرماه سینماها به حالت عادی باز می گردند و اکران فیلم های اکران از سر گرفته می شود و فیلم های جدید به لیست فیلم های در حال اکران اضافه می شوند. . .
کارگردان این سینما همچنین درباره تاثیر ناآرامی های اخیر در کشور بر فعالیت سالن های سینما گفت: این اتفاقات و ناهنجاری ها به طور قطع گیشه سینما را تحت تاثیر قرار می دهد و امیدواریم بعد از تعطیلات شرایط تغییر کند و فعالیت سینما به خوبی انجام شود. بازگشت به حالت عادی متاسفانه این اتفاقات تاثیر زیادی بر فروش فیلم های اکران شده در چند وقت اخیر داشته است.
سخنگوی جامعه سینماگران در پایان تاکید کرد: خوشبختانه تاکنون خبری از آسیب سینماهای مناطق مختلف کشور به دست ما نرسیده است و این وضعیت تنها باعث کاهش فروش فیلم شده است. همه سینماهای پایتخت این چند روز شلوغ بوده و از نظر میزبانی از تماشاگر با مشکلی مواجه نشده ایم اما این اتفاق باعث کاهش حضور در سالن ها و متعاقب آن کاهش تماشاگر شده است. فروش فیلم