سیاست جوانان محرم در لیگ بسکتبال – شما آنلاین


سیاست های جوانان محرم در لیگ بسکتبال
سیاست های جوانان محرم در لیگ بسکتبال

کامران جمشیدوند در گفت وگو با ایسنا، در تشریح سیاست جدید باشگاه مهرام تهران برای حضور با بازیکنان جوان در فصل جدید لیگ برتر اظهار کرد: پس از پایان مسابقات فصل قبل، هیئت مدیره باشگاه مهرام آقای مهندس مهرام را به همراه داشت. گنجی، ایزدپناه و نیکخواه بهرامی برای تصمیم گیری در فصل جاری جلسه داشتند. صحبت هایی وجود دارد و […]

کامران جمشیدوند در گفت وگو با ایسنا، در تشریح سیاست جدید باشگاه مهرام تهران برای حضور با بازیکنان جوان در فصل جدید لیگ برتر اظهار کرد: پس از پایان مسابقات فصل قبل، هیئت مدیره باشگاه مهرام آقای مهندس مهرام را به همراه داشت. گنجی، ایزدپناه و نیکخواه بهرامی برای تصمیم گیری در فصل جاری جلسه داشتند. بحث هایی شد و به این نتیجه رسیدند که با توجه به حضور جوانان مستعد در تیم پایه مهرام، امسال باید با استفاده از بازیکنانی که در سال های گذشته در تیم مهرام حضور داشتند و دو تا سه سال قرارداد بسته بودند، وارد لیگ شویم.
وی ادامه داد: واقعا فکر می کنم تصمیم درستی است و بازیکنان ما استعداد و پتانسیل بالایی دارند و برای پیشرفت باید به آن ها زمان داد تا نشان دهند چه کاری می توانند انجام دهند. بعد از این تصمیم با من صحبت کردند و مربیان جوان علاوه بر اینکه معتقد بودند جوان ها تجربه می خواهند باید این مسیر را برای کسب تجربه طی کنند. در نتیجه از من خواستند به عنوان سرمربی به این تیم بروم و با این جوان با استعداد کار کنم.
ما یک برنامه سه تا چهار ساله داریم و امیدوارم در پایان این برنامه قهرمان سوپرلیگ و حتی آسیا شویم.مهرام تهران سرمربی هم درباره عملکرد خوب این تیم در فصل جدید گفت. لیگ: طبق برنامه چهار هفته مانده به بازی سوپرلیگ تمرین می کنیم. شروع کردیم بعد از یک هفته سینا واحدی و یوسف وند در ترکیب تیم قرار گرفتند که می توانم به عنوان مربی انتظار این عملکرد خوب را داشته باشم. با توجه به شناختی که از بازیکنان داشتم و سال گذشته، از قبل پیش بینی کرده بودم که خوب بازی کنیم. بازیکن جوان تاکتیکی است و در دفاع و حمله با بهترین انرژی در زمین فلسفه کار را پیاده می کند.
جمشیدووند گفت: من خودم در دوران بازیگری این تجربه را داشتم و زمانی که تیم ایران نارا تشکیل شد به فینال مسابقات رسیدیم و در فینال به تیم صنم باختیم. انتظار داشتم بازی قابل قبولی انجام دهیم اما خوشبختانه جدای از عملکرد خوب، پیروز میدان هم شدیم.
وی در پاسخ به این سوال که سیاست مهرام برای کسب نتیجه در لیگ امسال چیست؟ وی تصریح کرد: زمانی که با هیات مدیره باشگاه صحبت کردیم باید امسال ضمن کسب تجربه خوب بازی کند و جمع بندی برای برنامه های بلند مدت باشگاه است. برنامه سه تا چهار ساله داریم و امیدوارم در پایان این برنامه قهرمان سوپرلیگ و همچنین آسیا شویم.
جمشیدوند درباره پیروزی مهرام مقابل شهرداری گرگان نیز توضیح داد: گرگان تیمی ریشه دار در بسکتبال ایران است که هواداران خوب و فهمیده ای دارد و در عین حال کادری مجرب مانند دکتر دکتر را به خدمت گرفته است. حاتمی و بازیکنان سرشناسی مثل لخری، جمشیدی، مظفری و پری پتی هم در گرگان هستند که قهرمان شده اند. به نظر من بازی با این تیم جوان مقابل این تیم با پتانسیل بالا باعث افتخار است. من فقط به بازیکنان در مورد دفاع و حمله هشدار دادم که این کار را در تمرین و مسابقات انجام دهند که خوشبختانه جواب داد.
توان ملی پوشانی که سال ها در زمین بزرگ بازی کرده اند را نمی توان نادیده گرفت، آرزوی هر سرمربی این است که با آنها کار کند.وی ادامه داد: از طرفی چون بازیکنان ما جوان هستند انگیزه بالایی دارند. و می خواهند خود را نشان دهند. بسکتبال خوب بازی می کنند. ما باید این فرهنگ را ایجاد کنیم که بسکتبال یک بازی است و بازیکنان باید از بازی لذت ببرند زیرا این بازی مهم است. بچه های ما از این بازی لذت بردند.
مهرام تهران سرمربی این تیم درباره دیدار مقابل توفارقان آذرشهر در هفته پنجم لیگ برتر گفت: بازی آنها را دیده ایم و از بازیکنان ترک استفاده می کنند. تیمی است که خوب بازی می کند و مطمئنا فردا با انگیزه کامل مقابل تیم مهرام بازی می کند. برای خروج از زمین با برد باید با تمام وجود بازی کنیم.
جمشیدوند در پایان درباره بازیکنان جوانی که در تیم های لیگ برتری بازی می کنند، گفت: فکر می کنم این موضوع به فلسفه و اهداف باشگاه برمی گردد. با این حال نمی توان از توانایی ملی پوشانی که سال هاست در عرصه های بزرگ و بین المللی بازی می کنند چشم پوشی کرد زیرا هر سرمربی با توجه به تجربه و توانایی آنها دوست دارد با آنها کار کند. آنها با اعتماد به بازیکنان جوان خودشان را نشان می دهند و قطعا پشتوانه محکمی برای لیگ و تیم ملی ایجاد می کنیم. نظر من این است که باید اعتماد کنیم تا جوانان با پتانسیل بالا رشد کنند.
انتهای پیام