سکته مغزی در یک واحد مرد ۱۲ ساله خوب بیماری مادرزادی پیش آگهی داده نشده را آرم داد


تصویر خبر: اخبار آها: سکته مغزی دختر 12 ساله بیماری مادرزادی تشخیص داده نشده را نشان داد.

جمعه، ۸ آوریل ۲۰۲۲ (اطلاعات صفحه بحث روده ها آمریکا)

ده روز قبل از امروز اجتناب کرده اند تولد ۱۳ سالگی، ترندن جانستون بعد اجتناب کرده اند ظهر را به انجام کارهای حیاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید پریدن روی ترامپولین گذراند. پس وقتی مادرش برای شام سر خورد، برای آرامش به اتاقش سر خورد.

به سرعت بافت بیماری کرد. پرتاب کردن سمت چپ بدنش به تذکر سست شده بود.

ترسناک به مادرش آماندا بلو زنگ زد. سخنان او چنان تحریف شده بود کدام ممکن است او به سختی خواهد شد حرف او را بفهمد. در نظر گرفته شده کردم او چیزی آموزش داده شده است است کدام ممکن است {نمی تواند} بدنش را حس تنبل.

وقتی آماندا همراه خود شتابزده برای مقابله با می‌سر خورد، مرد ۲۱ ساله‌اش، کودی بلو را صدا کرد. او همراه خود ترندن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ خواهر کوچکترشان {در خانه} بود.

کودی به اتاق ترندن سر خورد. در قفل بود. ترندن نیامده آن را باز تنبل. به همین دلیل کودی در را شکست. پیدا شد کدام ممکن است ترندن در موقعیت به حرکت نیست.

وقتی آماندا وارد خانه شد، کودی را دید کدام ممکن است ترندن را به اتاق استراحت می کشاند. آماندا همراه خود دیدن چهره آویزان ترندن، سکته هایی را کدام ممکن است مادربزرگش متحمل شده بود به یاد آورد. او به سختی متوجه شد کدام ممکن است زن در گذشته اجتناب کرده اند نوجوانی اش ممکن است چیزی را داشته باشد کدام ممکن است در همه زمان ها همراه خود اشخاص حقیقی مسن تر ارتباط داشته است.

اسناد در یک واحد بیمارستان بومی متوجه شدند کدام ممکن است تاردن اجتناب کرده اند خوب سکته مغزی هموراژیک مبارزه کردن می برد. موجود در مغزش خونریزی داشت. او باید همراه خود هلیکوپتر به حداقل یک وسط مجهزتر در پیتسبورگ منتقل شود.

در روزی کدام ممکن است آماندا پرواز خوب ساعته را برداشتن کرد، ترندن قبلاً برای کاهش فشار روی مغزش خرس حرکت جراحی قرار گرفته بود.

سکته مغزی ترینیتی در تأثیر پارگی رگهای غیرطبیعی کدام ممکن است شریان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید وریدهای ذهن را به هم متصل می کنند، تحمیل تبدیل می شود. به آن است ناهنجاری شریانی وریدی مغزی هر دو ناهنجاری شریانی وریدی مغزی می گویند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً در گذشته اجتناب کرده اند تولد تحمیل تبدیل می شود.

در حدود نیمی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحت تأثیر AVM مغزی، سکته هموراژیک ممکن است راهی باشد کدام ممکن است آنها فکر می کنند آن یاد می گیرند. این مورد با توجه به ترندن بود. با این حال AVM بهتر اجتناب کرده اند آن بود کدام ممکن است فورا بازیابی شود. آنها نیاز دارند ابتدا آن را تثبیت می کردند.

جانستون خوب ماه بعد را یک بار دیگر در بیمارستان گذراند را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاد گرفت چگونه راه برود، قورت دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازو چپ شخصی را حرکت دهد. او خوب ماه بعد را در یک واحد وسط توانبخشی گذراند.

روزی کدام ممکن است برای مقابله با رسید، ادامه دارد در مسیر درست حرکت کنید درمانی قرار داشت. او خواهد شد راه برود، با این حال همراه خود هر چیزی کدام ممکن است خواستن به استفاده اجتناب کرده اند بازو چپش داشت، نبرد می کرد. وقتی تخلیه بود صورتش افتاد.

مصیبت ترندن همراه خود آغاز همه گیری کووید-۱۹ تحریک کردن شد. او در ژوئن برای مقابله با رسید. در آن ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر در سپتامبر، او خرس رادیوتراپی قرار گرفت به همان اندازه AVM را نوزاد تنبل. آنها همراه خود کاهش کمیت، مسیر جریان خون را مسدود می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل خطر سکته های بعدی را کاهش می دهند. آزمایش‌های سالانه آرم می‌دهد کدام ممکن است به همان اندازه کنون چنین {بوده است}. اگر این به همان اندازه ژوئیه ۲۰۲۳ یکپارچه یابد، اشکال AVM رفع شده تلقی تبدیل می شود.

ترندن در پاییز ۲۰۲۰ به دبیرستان بازگشت. او توانایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چابکی کافی برای نمایندگی در برخی تمرینات کشتی را به بازو آورد. بعد بلوغ رسید. به همان اندازه ژانویه ۲۰۲۱، او سه اینچ انبساط کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک به ۳۰ کیلو اضافه کرد. هیکل او خیلی تنظیم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مغزش در مدت زمان کوتاهی بود.

آماندا اظهار داشت: «مثل آغاز یک بار دیگر اجتناب کرده اند روز اول بود.

ترندن به انجام این معامله با ۳ بار در هفته یکپارچه می دهد به همان اندازه بافت های عضلانی شخصی را تحریک تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چابکی شخصی را افزایش دهد. خوب بریس جدید برای پای چپ او به او {کمک می کند} راه برود، با این حال او {نمی تواند} انگشتان هر دو پای شخصی را انعطاف پذیر تنبل. او برای حمل کفش هایش به کمک خواستن دارد. او {نمی تواند} وزنه های با کیفیت حرفه ای تر اجتناب کرده اند ۴۰ کیلو را بلند تنبل به همان اندازه اجتناب کرده اند مسائل AVM جلوگیری تنبل.

ترندن کدام ممکن است {نمی تواند} کشتی بگیرد هر دو فوتبال تفریحی تنبل، شناخته شده به عنوان سرپرست نیروی کار خدمت می تنبل. او علاوه بر این اجتناب کرده اند تفریحی های ویدیویی همراه خود حالتی لذت می برد کدام ممکن است به او اجازه می دهد ساده همراه خود بازو راست شخصی تفریحی تنبل.

ترندن طیفی اجتناب کرده اند احساسات را پایین بالا گذاشت. یکی اجتناب کرده اند مشکل های او نشناختن متنوع اجتناب کرده اند بازماندگان سکته مغزی در سن شخصی است. در حالی کدام ممکن است حمایت خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستان برتر {بوده است}، آنها واقعا {نمی توانند} همراه خود تخصص او ارتباط برقرار کنند.

او اظهار داشت: “پذیرفتن این موضوع کدام ممکن است این اتفاق برای ممکن است رخ داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه برگشتی {وجود ندارد}، این بهترین مشکل است.”

ترندین – کدام ممکن است در ۱۶ آوریل ۱۵ ساله تبدیل می شود – اکنون دانشجوی سال اول دبیرستان است. او امیدوار است کدام ممکن است کلاس کافی را برای ادای احترام به کشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً دویدن پیست به بازو آورد.

اطلاعات صفحه بحث روده ها آمریکا سلامت روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن را محافظت می دهد. همه بازخورد دقیق شده {در این} داستان منعکس کننده موضع مناسب صفحه بحث روده ها آمریکا نیست. حق مدل‌برداری متعلق به صفحه بحث روده ها آمریکا هر دو اداره می‌شود. , کلیه حقوق محفوظ است. اگر پرس و جو هر دو نظری با توجه به این داستان دارید، لطفا خوب پست الکترونیکی کشتی کنید [email protected].
حاضر اسلاید


بعد اجتناب کرده اند سکته چه اتفاقی می افتد؟ علائم، علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف گسترده ای از
حاضر اسلاید را ببینید