سوپ کدو سبز که ایمنی بدن را افزایش می دهد-ارین هولتنکات دستور غذا:

رشته فرنگی کدو سبز یا “Zoodles”

برای سهولت کار می توانید از فروشگاه استفاده کنید. اغلب به نظر می رسد که آنها کمی رتبه بندی و بد بو هستند ، بنابراین من همیشه آنها را با مارپیچ انجام می دهم.

Zoodles تمایل به مرطوب کردن دارد ، بنابراین من دوست ندارم که رشته فرنگی را مستقیماً به سوپ اضافه کنم. ریختن سوپ داغ روی رشته فرنگی های سرد ، آنها را نرم و گرم می کند ، بدون اینکه آنها را خیلی مرطوب و مرطوب کند!

“آیا می توانم به جای آن از رشته فرنگی دیگر استفاده کنم؟”

مطلقا ، البته.

سوپ

من از سوپ خریداری شده در فروشگاه استفاده کردم ، زیرا ما آنفولانزا داشتیم. من این دستور را دقیقاً همانطور که انجام دادم نوشتم. من سعی می کنم این سوپ را در مواقعی که بالا هستیم و سوپ استخوان خانگی در یخچال ندارم نگه دارم.

“آیا می توانم از سوپ های مختلف برای این کار استفاده کنم؟”

البته. اما طعم متفاوت خواهد بود. در اینجا لیستی از مواد لازم برای تهیه این سوپ وجود دارد:

آب مرغ استخوان مرغ (آب تصفیه شده ، استخوان مرغ ارگانیک ، سرکه سیب ارگانیک) ، آب مرغ ، قارچ قابل حمل ارگانیک ، کرفس ارگانیک ، فلفل پوبلانو بو داده ارگانیک ، فلفل سبز ارگانیک ، پیاز ارگانیک ، هویج ارگانیک ، سیر ارگانیک ، پیاز ارگانیک ، گوجه فرنگی ارگانیک پوره ، پودر ارگانیک قارچ یال ، گلهای ارگانیک (جعفری ، آویشن ، رزماری ، ریحان ، برگ بو) ، ادویه جات ترشی جات ، فلفل سیاه ارگانیک ، نمک دریا.

“این آبگوشت استخوان را از کجا می توانم پیدا کنم؟”

من آن را در سوپر مارکت محلی خود (Hannaford) گرفتم. می توانید آن را در Whole Foods یا فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. تا اینجا ، می توانید آن را در آمازون از اینجا دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید: من این قیمت را خریداری نکرده ام و نمی دانم آیا قیمت های آمازون رقابتی هستند یا مقرون به صرفه هستند.

پروتئین

در صورت تمایل ، می توانید مرغ خرد شده یا توفو ارگانیک را برای پروتئین اضافی اضافه کنید ، اما به نظر من به نظر می رسد بسیار رضایت بخش است!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *