سوپ رشته مرغ مانند لیپتون

آیا تا به حال به روزهای کودکی‌تان فکر کرده‌اید که مادرتان در زمانی که احساس بیماری می‌کردید، مقدار زیادی سوپ مرغ در شما پر می‌کرد؟ دلیل آن به سادگی این بود که درمان در طول اعصار مؤثر بوده و از مادر به دختر منتقل شده است. محققان کشف کرده اند که سوپ رشته مرغ دارای خواص ضد التهابی عالی است که به مفید بودن آن در مقابله با گلودرد و سرماخوردگی کمک می کند.

من همچنین به سوپ رشته مرغ علاقه داشتم، اما به دلیل داشتن ذهنیت بقا، دوست دارم در صورت بروز فاجعه یا اضطراری، مواد خشک را در دستور العمل هایم داشته باشم. حداقل می‌دانم که از این سوپ فوق‌العاده لذت خواهم برد، چه همه محصولات تازه برای تهیه آن در دسترس داشته باشیم یا نه.

شما به راحتی می توانید یک محصول مشابه را از قفسه های مواد غذایی با چند دلار خریداری کنید، اما این گربه کپی لیپتون بسیار خوب است و قیمت آن کمی کمتر است. وقتی کار با سوپ رشته مرغ تمام شد، می‌توانید آن‌ها را در بسته‌های جداگانه بسته‌بندی کنید تا زمان استفاده از آن‌ها فرا رسد یا به طور متناوب، می‌توانید مواد مختلف را در یک شیشه کوارتی کنار هم قرار دهید و مستقیماً از شیشه از آنچه نیاز دارید استفاده کنید. من دسته‌های بزرگی از آن درست می‌کنم و سپس آن را در بسته‌هایی با ظرفیت کوارت می‌بندم که اکسیژن را جذب می‌کنند. به این ترتیب تازه می ماند و به خوبی از هوای اطراف جدا می شود.

دستور پخت زیر برای هشت فنجان سوپ است. تنظیمات را می توان به دلخواه شما کم و بیش انجام داد. اگر انتخاب می‌کنید که مواد را مستقیماً از شیشه برای یک فنجان سوپ مخلوط کرده و از آن استفاده کنید، باید مقدار آن را آزمایش کنید تا آن‌طور که دوست دارید مزه دار شوند. هنگام تهیه می توانید مواد خشک را در یک فنجان ۶ اونس بریزید و آب داغ اضافه کنید و هم بزنید. بگذارید مخلوط بماند تا پاستا نرم شود، معمولاً حدود ۵ دقیقه.

از آنجایی که این سوپ است، بافت آن به قدری نازک است که در صورت تمایل می توانید بدون قاشق مصرف کنید. برای کوله پشتی یا همراه داشتن در سفرهای کمپینگ بسیار مفید است.

برای شروع این مخلوط سوپ رشته مرغ فوری، مواد زیر را باید در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید.

۱ فنجان نودل تخم مرغ نپخته

۱ ۱/۲ قاشق غذاخوری گرانول آب مرغ خشک

۱/۲ قاشق چایخوری فلفل سیاه آسیاب شده

۱/۴ قاشق چایخوری آویشن خشک

۱/۸ قاشق چایخوری دانه کرفس

۱/۸ قاشق چایخوری پودر سیر

۳ فنجان تکه های مرغ خشک

من می خواهم عناصر فویل را به ترکیب خود اضافه کنم اما انتخاب آنها کاملا اختیاری است.

هویج خشک، به مزه (اختیاری)

کرفس خرد شده (اختیاری)

پیاز خشک خرد شده (اختیاری)

پس از مخلوط کردن با قاشق چوبی، همه مواد را از کاسه به یک شیشه کوچک استریل شده منتقل کنید. یک جاذب اکسیژن را روی محصول بسته قرار دهید و درپوش را در جای خود پیچ ​​کنید. ظرف چند دقیقه، مکنده تمام هوا را از شیشه خارج می کند و می بینید که درب آن به داخل کشیده می شود. اکنون هوابند است و در صورت لزوم چندین سال دوام خواهد آورد.

روی شیشه را با مخلوط سوپ رشته مرغ و دستورالعمل های طرز تهیه آن برچسب بزنید. اگر از دستور غذا به عنوان غذا استفاده می کنید، همه آن را به صورت زیر تهیه کنید. این مخلوط کامل را با ۸ فنجان آب در یک کاسه بزرگ ترکیب کنید. در قابلمه را بگذارید تا بجوشد. در قابلمه را بپوشانید و حرارت را کم کنید تا به آرامی بجوشد. ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بجوشانید. اگر دوست داشتید نمک اضافه کنید و با کراکر گرم سرو کنید.

حق چاپ @ ۲۰۱۰ جوزف پریش

www.survival-training.info

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر