سود ۱۵۰ هزار یورویی کاپیتان تیم ملی ایران برای باشگاه قبرس – شما آنلاین


سود 150 هزار یورویی کاپیتان تیم ملی ایران برای باشگاه قبرس
سود 150 هزار یورویی کاپیتان تیم ملی ایران برای باشگاه قبرس

به گزارش خبرنگار مهر ، با بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی ایران، کریم انصاری فرد بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد و این شانس را پیدا کرد تا در دیدار مقابل اروگوئه به میدان برود. انصاری فرد در این دیدار عملکرد خوبی داشت و به مهدی طارمی برای تک گل ایران کمک کرد. انصاری فرد که یکی از آنهاست […]

به گزارش خبرنگار مهر ، با بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی ایران، کریم انصاری فرد بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد و این شانس را پیدا کرد تا در دیدار مقابل اروگوئه به میدان برود. انصاری فرد در این دیدار عملکرد خوبی داشت و به مهدی طارمی برای تک گل ایران کمک کرد.
انصاری فرد که از معتمدین کی روش است به احتمال زیاد به اردوی تیم ملی در جام جهانی قطر دعوت می شود و کاپیتان ایران در این مسابقات خواهد بود.
وبسایت goal.philenews با اشاره به حضور انصاری فرد در جام جهانی اعلام کرد که این اتفاق برای باشگاه اومونیا قبرس سود مالی زیادی به همراه خواهد داشت. تیمی که انصاری فرد در این فصل در آن بازی کرد.
این رسانه با اشاره به پاداش ویژه فیفا برای بازیکنان حاضر در جام جهانی و باشگاه هایشان، تخمین می زند که انصاری فرد مبلغی در حدود ۱۵۰ هزار یورو به خزانه اومونیا واریز کند.