سه برد در جام جهانی به من انگیزه زیادی داد – شما آنلاین هستید


کسب سه پیروزی در جام جهانی به من انگیزه زیادی داد
کسب سه پیروزی در جام جهانی به من انگیزه زیادی داد

به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی محسن نژاد ملی پوش وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ آذربایجان است که توانست با سه پیروزی مقابل حریفی از ترکیه، قرقیزستان و آذربایجان عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد. عمدتا انتقام گرفتن از حریف ترک خود “کرم کمال”. […]

به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی محسن نژاد ملی پوش وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ آذربایجان است که توانست با سه پیروزی مقابل حریفی از ترکیه، قرقیزستان و آذربایجان عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد. بخصوص برای انتقام گرفتن از حریف ترکیه ای “کرم کمال” که چندی پیش در مسابقات جهانی صربستان او را شکست داد.
در همین راستا مهدی محسن نژاد که معتقد است نتایج جام جهانی در مسیر بازگشت به اوج کمک زیادی به او کرد، در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: حضور در جام جهانی و شکست دادن هر سه حریف و پیروزی قهرمانی تیم ایران در رفتن من تاثیر زیادی داشت و تا حدودی تونستم ناکامی در جام جهانی صربستان را فراموش کنم و همچنین برای بازی بعدی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم تا بتوانم همان طرف باشم. دوباره به عنوان شسدانگ کار کند و برای تیم ملی آماده شود.
وی افزود: هنوز شانس حضور در دو رویداد مهم بین المللی در سال آینده را دارم و امیدوارم بتوانم در آن مسابقات نیز بدرخشم. تمام امید و انگیزه ام حضور در مسابقات جهانی و بازی های آسیایی بعدی است و برای رسیدن به این هدف از تلاش و تمرین فروگذار نمی کنم.
فرنگی کار تیم ملی کشورمان شکست ترکیه را بهترین بازی جام جهانی عنوان کرد و گفت: این دیدار انتقام من و کرم کمال است زیرا در جام جهانی به او باختم. البته در این کشتی لحظه ای گرفتار عمل شدم و از نتیجه منصرف شدم. با این حال خیلی خوشحالم که انتقام شکست را می گیرم و نشان می دهم در جام جهانی بهتر از او هستم. کرم کمال نیز رقیب و قهرمان بسیار توانمندی است که در مسابقات قهرمانی اروپا و جهان مدال های زیادی در رده های مختلف کسب کرده است.
وی در پایان با اشاره به حضور در لیگ برتر فرنگی گفت: اکنون برای حضور در لیگ برتر آماده می شوم و با تیم سپاهان قرارداد دارم. باید به خوبی روی لیگ تمرکز کنم و سپس خودم را برای تورنمنت بین المللی آینده آماده کنم.