سای: ما با مداح مشکلی نداریم/ به مقانلو باید وقت داد – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، هادی سای در حاشیه مراسم افتتاحیه مدال آور المپیک سردیس درباره ناراحتی مینو مداح سرمربی زن که معتقد است باعث شد او به عنوان بهترین مربی آسیا انتخاب نشود، اظهار کرد: خانم مداح ناراحت نیست. لحظه. انتخاب بهترین مربی فرآیندی دارد. راستش میگم استاد کانگ مشاور ماست. در مسابقات مخصوصاً در کره جنوبی دوستان کره ای از او می پرسیدند که چه کسی را انتخاب کند. او همه مسائل را در نظر گرفت و احساس کرد و دید که تیم مردان ناامید شده است. بعد از من پرسیدند و من گفتم معامله خوبی است.

وی در ادامه افزود: جایگاه و تلاش مداح تحت تأثیر این موارد قرار نخواهد گرفت. با مداح صحبت کردم. ما یک تیم هستیم و دختر و پسر نداریم. گاهی اوقات اتفاقات خوبی در یک تیم می افتد. من مداح را به عنوان خواهرم می شناسم، او را از نظر اخلاقی و فنی قبول داریم و از او حمایت می کنم. حقش خیلی جاها ضایع می شود و این حق اوست. اما در آن زمان برای ما خوب بود و پوان مداح پذیرفت و خدا را شکر مشکلی نداشتیم. او به همکاری با ما ادامه داد. در تکواندو و تیم ملی ارتباطات آنقدر خوب و نزدیک است که همه موضوع را درک می کنند. همین اتفاق باعث شد تیم قهرمان آسیا شود و پوان مداح هم متوجه این موضوع شد. با هم صحبت کردیم مشکلی نداشت و جواب داد.

وی ادامه داد: کار در بازی کشورهای اسلامی بسیار سخت است و رقابت در این بازی سنگین است. ازبکستان قهرمان آسیا در این بازی ها حضور داشت. آذربایجان و ترکیه هم هستند و ستاره هایی از آفریقا هم هستند و به نظرم مسابقات تکواندوی بازی کشورهای اسلامی به مسابقات جهانی نزدیک است.

ساعی درباره اینکه ممکن است مقانلو بعد از مسابقات قهرمانی آسیا برکنار شود و یوسف کرمی جایگزین او شود، گفت: قرار بود یوسف کرمی در کنار ما باشد اما قرارداد رسید و مجبور شدیم او را از دست بدهیم. خوشحالیم که مربیان ما به سطحی رسیده اند که در کشورهای دیگر استفاده می شود.

وی افزود: باید به مقانلو زمان داد، تیم او هنوز جوان است و بچه ها کم تجربه هستند، انتظار زیادی از این تیم جوان داریم. یک ظرف ظرفیت مشخصی دارد و نمی توانید بیش از آن را در آن قرار دهید. گاهی اوقات کودکان حتی بیشتر از آنچه که می توانند به نظر می رسند. دانیال در اولین تجربه خود در کره در اولین مسابقه مقابل حریف کره ای قرار گرفت و او را شکست داد اما در فینال با اختلاف اندکی مغلوب قهرمان المپیک شد. در کشور اسلامی اگر دانیال باشد حریفش نمی تواند به راحتی او را شکست دهد. من به این تیم جوان امیدوارم و اگر به این کادرفنی و بازیکنان جوان فرصت داده شود، نتایج خوبی کسب خواهد شد. علاوه بر این، قوانین ۲۰ روز قبل از مسابقه تغییر کرد که ما حتی در لیگ هم چنین چیزی را تجربه نکردیم و این بسیار سخت است.

وی در مورد اینکه آیا بشق مربی تیم امید خواهد بود یا اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی، گفت: او در بازی های کشورهای اسلامی سرمربی خواهد بود.

ساعی با بیان اینکه دیروز یوسف کرمی گفته بود من فقط به نام ساعی مشاور ساعی بودم و تاکنون هیچ توصیه ای نکرده ام، گفت: در خدمت او هستیم. چرا او ناامید است؟ ما او را به جلسه کمیته فنی دعوت کردیم و او هم شرکت کرد و بعد از آن جلسه ای برگزار نکردیم. حتما با او صحبت خواهم کرد.

انتهای پیام