ساخت ۱۹۶۷ واحد طرح نهضت ملی مسکن در منطقه اردبیل


مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل گفت: هم اکنون یک هزار و ۹۶۷ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در اردبیل در حال ساخت است.

مسکن

فرهاد سبحانی با اعلام اینکه یک هزار و ۹۶۷ واحد مسکونی در استان اردبیل در حال ساخت است، گفت: بیش از ۱۰۴ هزار سند در روستاها و شهرهای کوچک این استان صادر شده است.

مدیرکل یایاسان پروماهان اردبیل در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن، مستندسازی واحدهای مسکونی روستایی و اجرای طرح بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی در استان گفت: در مجموع ۲۵ هزار و ۳۵۷ نفر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن منطقه ثبت شده اند که ۲۱ هزار و ۳۱۸ نفر واجد شرایط هستند.

وی ادامه داد: تاکنون ۷ هزار و ۵۷۸ نفر واجد شرایط افتتاح حساب شده اند که از این تعداد ۲ هزار و ۷۳۲ نفر وجوه اولیه خود را برای اجرا و تکمیل واحد واریز کرده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن منطقه ای اردبیل تصریح کرد: تعداد کل واحدهای آغاز شده در طرح نهضت ملی مسکن منطقه معادل یک هزار و ۹۶۷ واحد است که از این تعداد ۴۱۵ واحد مسکونی به مرحله تکمیل اسکلت رسیده است.

سبحانی تصریح کرد: طرح نهضت ملی مسکن توسط بنیاد در شهرهای اندیشه، پارس آباد، مشکین شهر، خلخال، سرعین، نیر، بیله سوار و نمین در حال اجراست و گروه های عمرانی نیز در شهرهای نمین، گرمی، اصلاندوز، رازی، هشتجین، جعفرآباد. گیوی کلور در حال ساخت مسکن است.