زیبایی از درون به بیرون

چند بار شنیده‌اید که شما همان چیزی هستید که می‌خورید… به نظر بد می‌آید، اما مطالعات اکنون نشان می‌دهند که این امر عاقلانه نیست. خانم ها و برخی از آقایان در آمریکا هر ساله میلیاردها دلار را صرف محصولات مراقبت از پوست می کنند که پر از وعده های بزرگ است. من در مورد یک کرم معجزه آسای ۱۰۰۰.۰۰ دلاری برای درخشندگی عالی شنیدم. چه به دلایل زیبایی یا سلامتی، پوست شما نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. این اولین خط دفاعی شما در برابر محیط و بزرگترین عضو بدن شما است. برخی از کم هزینه ترین درمان های زیبایی در دسترس شما هستند. شما به راحتی می توانید فواره جوانی خود را با کمتر از ۵ دلار در روز با گنجاندن میوه های زیبای غنی از آنتی اکسیدان ها/مواد مغذی گیاهی در رژیم غذایی خود دریافت کنید.

انواع توت هایی که به شدت بسته می شوند

اگر در مورد پوست خود جدی هستید، روز خود را با Acai شروع کنید. خامه میوه ای است. اگر کیف دستی بود، گوچی یا لویی ویتون بود. اگر ماشین بود، لامبورگینی یا فراری بود. این لقب آرزوی “سوپر میوه ها” را دارد و یک میوه کامل با تغذیه فوق العاده است. هیچ ثروتی بالاتر از سلامتی بدن و زیبایی چهره شما نیست. بیایید توت ها را در داخل / خارج بشکنیم.

فلاونوئیدهای پلی فنولیک – من نمی توانم آنها را تلفظ کنم، بنابراین نسخه کوتاه آن در اینجا آمده است. پلی فنول ها ترکیبات آنتی اکسیدانی هستند که خواص ضد التهابی، ضد حساسیت و تحریک سیستم ایمنی دارند. اگزما و روزاسه در اثر عفونت ایجاد می شوند. Acai باید اولین سطح دفاع شما برای چنین شرایطی باشد.

ویتامین‌ها – حاوی ویتامین A (از طریق بتاکاروتن): ویتامین‌های B1، B2، B3. ویتامین سی؛ و ویتامین E، این ویتامین ها به تقویت سیستم ایمنی کمک می کنند. من کاملا مطمئن هستم که به همین دلیل است که از زمانی که آکای را در برنامه غذایی خود قرار داده ام، سرما نخورده ام. این ویتامین ها همچنین عملکرد سلولی را بهبود می بخشد و به کاهش التهاب در بافت های همبند کمک می کند. مطالعات نشان می دهد که دوزهای بالای ویتامین C بهترین دفاع شما در برابر بسیاری از بیماری های پوستی است.

اسیدهای آمینه – شاید خیلی ها از آن آگاه نباشند، اما ۱۹ اسید آمینه ضروری و غیر ضروری در Acai یافت می شود که معادل تمام اسیدهای آمینه ضروری و مشخصات پروتئین یک تخم مرغ متوسط ​​است.

خواص اسیدهای آمینه کلاژن ساز برای سلامت پوست شما ضروری است. افزایش کلاژن به ایجاد پوست الاستیک تر، پر کردن خطوط ریز و کاهش ظاهر چین و چروک کمک می کند. به همین دلیل است که باید در مورد Acai هیجان زده شوید. هیچ خط و چروکی روی صورتم نمی بینم. دوست دارید بدانید چرا؟

اسیدهای چرب ضروری – من عاشق روغن زیتون هستم و از آن برای موهایم و پوستم استفاده می کنم. گفته می شود که محتوای چربی سالم موجود در آکای آینه روغن زیتون است (وقتی پوست زیبایی دارید، بهترین دوست شماست). اسیدهای چرب تثبیت شده به نرم شدن غشای سلولی کمک می کند (زمان خم شدن). AKA به عنوان EFA ها همچنین به حرکت و جذب ویتامین های محلول در چربی مانند ویتامین های A، E، D و K کمک می کند. بین افرادی که چربی های سالم موجود در روغن زیتون را مصرف می کنند و پوست سالم ارتباط وجود دارد. وقتی به امگا فکر می کنیم، به ماهی فکر می کنیم. آیا تا به حال مکمل های ماهی مصرف کرده اید؟ خوب نیست میدونم خوب، اسیدهای چرب ضروری موجود در آکای (امگا ۶ و امگا ۹) به جذب امگا ۳ که دارای خواص ضد التهابی هستند کمک می کند.

اینجا جایی است که لاستیک با مسیر التهاب برخورد می کند. التهاب روند پیری را تسریع می کند. هیچ اگر و یا و یا توت در مورد آن وجود ندارد. من کار دکتر نیکلاس پریکون، متخصص پوست را دنبال کرده ام. ما به چربی‌های خوب مانند چربی‌های آکای نیاز داریم. خانم‌ها، «چربی‌های خوب» به شما کمک می‌کند سلول‌های پوستتان را چاق نگه دارید، پوستی درخشان، بدون چین و چروک، خلق و خویتان را کنترل کنید و ذهنی تیز داشته باشید. من می‌خواهم این را تمام کنم. او در کتابش می‌گوید، اینها فقط چربی‌ها هستند، که باید هر روز آن را در آغوش بگیرید و پوستتان از آن خوشحال می‌شود.

آبمیوه گرفتم

با انفجار صنعت نوشیدنی کاربردی، دیگر نمی توان استدلال کرد که بدن مایعات را سریعتر و موثرتر از جامدات جذب می کند. به گفته مرجع مطب دکتر، «بدن انسان تنها ۱۰ تا ۲۰ درصد از ویتامین ها و مواد معدنی را که به شکل قرص هستند جذب می کند». شما می توانید به روشی نوشیدنی بنوشید تا پوستی زیباتر داشته باشید و می توانید به روشی نوشیدنی را به پوستی نازک تر و جذاب تر بنوشید. خط پایانی: اگر در ۹۵ درصد میزان توصیه شده روزانه میوه خود را نمی خورید، ممکن است بخواهید یک اسموتی را به لیست کارهای خود اضافه کنید.

© ۲۰۱۰ Ungenita Beauty International, LLC.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر