زنان والیبالیست کنار هم قرار دادن قهرمانی آسیا هستند؟


به گزارش ایسنا، خدمه سراسری والیبال جوانان زن ایران نیمه دوم خرداد ماه به قهرمانی آسیا در تایلند اعزام می‌شود. سراسری‌پوشان ایران همراه خود خدمه‌های استرالیا، کره‌جنوبی،‌ تایلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ازبکستان هم‌گروه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده می‌کنند به همان اندازه اجتناب کرده اند گروه شخصی صعود کنند.

میترا شعبانیان، سرمربی خدمه سراسری والیبال جوانان زن در اظهار داشت‌وگو همراه خود ایسنا به وضعیت خدمه ردیابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص کرد: تمرینات را اجتناب کرده اند اواسط مهرماه ۱۴۰۰ آغاز کرده‌ایم. ابتدا استعدادیابی را در اصل کار قرار دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تمام افرادی که سن‌شان به کلاس سنی خدمه ما می‌خورد، دعوت کردیم هر دو فیلم‌شان را دیدیم. در پایان طی اردوهای مشترک به ۱۵ نفر رسیدیم.

او با توجه به اعزام خدمه به مسابقات کورناکیا ایتالیا اظهار داشت: فدراسیون خوب مسابقه تدارکاتی انجمن داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اولین بار در جام کورناکیا نمایندگی کردیم کدام ممکن است سابقه‌ای ۴۰ ساله دارد. خیلی تخصص خوبی برای گیمرها بود، توانستیم اولین مقام زنان نوجوان را به بازو بیاوریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نایب قهرمان شویم.

او {در این} مورد افزود: مناسب است مسابقات آسیایی نبود با این حال خدمه‌های خوبی حضور داشتند. تخصص خوبی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها را در شرایط مسابقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اردوی خارج اجتناب کرده اند ملت تعیین مقدار کردیم.

شعبانیان همراه خود خاص اینکه خدمه وضعیت خوبی دارد،‌ شکسته نشده داد: به سختی اجتناب کرده اند تذکر کلاس سنی دچار مشکل شدیم چون ابتدا قرار بود مسابقات زیر ۱۷ سال برگزار شود با این حال در شکسته نشده همراه خود انتخاب FIVB به زیر ۱۸ سال اصلاح کرد. این دلیل است وقت نداشتیم گیمرها خوب سال بالاتر را به خدمه اضافه کنیم.

او با توجه به رقبای ایران در قهرمانی آسیا اظهار داشت: گروه سختی داریم. ۲ خدمه قادر مطلق تایلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره‌جنوبی رقبای سرسختی هستند با این حال تمام امتحان شده‌مان را می‌کنیم اجتناب کرده اند گروه بالا برویم. ما در کلاس جوانان هیچوقت نمی‌توانیم فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویدئوی گیمرها حریف را داشته باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده سبک تفریحی شان را می‌دانیم. همراه خود این جاری گیمرها خیلی خوشایند ورزش می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم صعود کنند.

انتهای پیام