رژیم غذایی سریع برای کاهش وزن – لیپوماتیک زندگی ایده آل | کویتوس


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن انجام می شود و هرگز به سراغ قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، نروید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا غذاهای نامنظم بخورید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که می توانید فقط با یک مقدار مشخص ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم کمی به بدن خود فشار بیاورید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، زیرا سریع ترین و سریع ترین راه طبیعی برای کاهش وزن بدون مکمل است. یا به شما قرص های لاغری پیشنهاد می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خودرو است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم کاهش وزن به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم توانسته اند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

رژیم غذایی و جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه رژیم غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین روش را کاهش دهید. این رژیم غذایی یک هفته ای است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اصلا نباید گرسنه باشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع مناسب غذا را به شما ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند ، دچار این سال شده اند که چگونه رژیمی که نمی خواهد از گرسنگی بمیرند به طور م weightثری وزن خود را کاهش می دهد. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم 7 روزه برای کاهش وزن برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه ها اختصاص یابد. شما می توانید تا آنجا که ممکن است میوه بخورید ، علاوه بر موز تا آنجا که می توانید هزینه کنید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، کافی است در طول روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر وقت احساس گرسنگی کردید میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما اجازه می دهد در طول روز به اندازه سبزیجات ، خام یا پخته مصرف کنید. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات به هیچ وجه نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز جزء این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا دم کرده میل کنید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد مشابه است. البته عملکرد سیستم گوارشی شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی است و می توانید بیشتر به دستشویی بروید. به یاد داشته باشید که در روز دوم هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما امکان می دهد سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد با شماست. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب مصرف کنید.

چهارمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را به اشتراک بگذارید تا در هر زمان و هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و مقداری موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و بقیه موزها در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید جشن کوچکی برای خود بسازید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم غذایی برای کاهش وزن: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج را برای ناهار بخورید و بقیه روز را به صورت یک روز با سبزیجات بگذرانید. در این روز حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این مورد احساس راحتی خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز به شما اجازه داده می شود که یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ اقدامی انجام نداده اید جز اینکه برنامه ای را با میوه ، سبزیجات و آب دنبال کنید. این برنامه تغذیه ای مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن جان خود را از دست می دهند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از رازهای زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

با تزریق چربی به گونه ها بر گونه ها تأکید کنید

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *