رژیم غذایی آکای بری در مقابل ساحل جنوبی – افشای حقیقت در مورد این دو راز داغ کاهش وزن

امروزه رژیم های غذایی محبوب زیادی وجود دارد، اما تعداد کمی از آنها چیزی را ثابت می کنند. برخی از برنامه های غذایی و منو رزرو شده اند در حالی که برخی دیگر فقط یک بیانیه هستند. فرض کنید رژیم غذایی آکای بری را با رژیم غذایی ساحل جنوبی مقایسه کنیم، کدام رژیم با وعده واقعی کار می کند؟ گفتن آن سخت است زیرا هر رژیم غذایی به چیزی از طرف رژیم گیرنده نیاز دارد. هر چه نیازها کمتر باشد، احتمال اینکه رژیم به رژیم غذایی پایبند باشد بیشتر می شود. رژیم زغال اخته بهترین رژیم موجود در بازار است.

رژیم آکای بری یکی از لذت بخش ترین رژیم های غذایی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مصرف این میوه عالی را با برنامه غذایی روزانه خود ترکیب کنید. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا رژیم‌داران عاشق این رژیم هستند.

۱. سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است که سیستم ایمنی بدن را تغذیه می کند.

۲. حاوی آنتی اکسیدان هایی است که با سرطان و سایر بیماری ها مبارزه می کند.

۳. کاهش وزن قابل توجهی در مدت زمان کوتاهی حاصل می شود.

۴. به شما احساس جذابیت و جوان نشان دادن می دهد.

از آنجایی که مکمل کاهش وزن Acai Berry از عصاره طبیعی این میوه فوق العاده مشتق شده است، هیچ عارضه جانبی قابل انتظار نیست. اعتدال تنها چیزی است که باید هنگام پیروی از رژیم غذایی آکای بری در نظر داشت. رژیم غذایی دیگری که از یک وعده غذایی متعادل بر اساس هرم غذایی معرفی می شود، رژیم غذایی ساحل جنوبی است. افرادی که رژیم دارند باید در دو هفته اول از مصرف کربوهیدرات ها به طور کامل اجتناب کنند. لبنیات، شکر و پخت در مرحله اول اکیدا ممنوع است.

مرحله اول میل افراد رژیم به قند و غذاهای غنی از کربوهیدرات را کاهش می دهد. از آنجایی که رژیم شامل مراحلی است، پایبندی به برنامه ضروری است. در مرحله دوم میوه ها، لبنیات و غلات کامل به رژیم غذایی بازگردانده می شوند. در نهایت مرحله سوم شامل مرحله نگهداری می شود. مرحله سوم دقیقاً شامل ۳ وعده میوه و غلات کامل در روز خواهد بود.

هر کسی که از رژیم غذایی پیروی می کند، باید این سه مرحله را با تمام وجود انجام دهد. رژیم غذایی ساحل جنوبی در محاسبه کالری یا خدمت به فردی که رژیم غذایی کمتری دارد سختگیرانه نیست. اگر هنوز یک رژیم غذایی هوشمند را ترجیح می دهید که شما را تناسب اندام نگه می دارد بدون اینکه شما بیمار شوید، رژیم غذایی آکای بری را با رژیم غذایی ساحل جنوبی مقایسه کنید. در پایان قطعا رژیم آکای بری را در نظر خواهید گرفت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر