رژیم صهیونیستی: ما متعهد به آزادی اسرای فلسطینی نیستیم – شما آنلاین


رژیم صهیونیستی: ما تعهدی برای آزادی اسرای فلسطینی نداریم
رژیم صهیونیستی: ما تعهدی برای آزادی اسرای فلسطینی نداریم

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت عربی ۲۱، یک روزنامه نگار سیاسی در گفت و گو با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل از مصر برای کمک به برقراری توافق آتش بس سپاسگزار است. توافق آتش‌بس با ماجرای آزادی خلیل عواده، اسیر فلسطینی و بسام السعدی، از رهبران جنبش جهاد اسلامی که هفته گذشته بازداشت شدند، […]

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت عربی ۲۱، یک روزنامه نگار سیاسی در گفت و گو با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل از مصر برای کمک به برقراری توافق آتش بس سپاسگزار است. توافق آتش بس ربطی به آزادی خلیل عواده، اسیر فلسطینی و بسام السعدی، از رهبران جنبش جهاد اسلامی که هفته گذشته بازداشت شدند، ندارد.
گیدئون سائر وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که این رژیم هیچ تعهدی در خصوص آزادی السعدی نداشته است. وی گفت: مصر در این زمینه تعهد داده است نه اسرائیل.
سعار گفت: ما قصد نداریم بسام السعدی و خلیل الاووده را قبل از پایان بازداشت اداری آزاد کنیم.
رژیم صهیونیستی روز دوشنبه مدعی شد که به تمام اهداف خود از حمله به غزه از جمله ۱۴۶ هدف دست یافته است.
محافل سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی نیز مدعی هستند که رژیم صهیونیستی به دو هدف اصلی یعنی رد تهدید شهرک نشینان در اسرائیل و نوار غزه در پی عملیات بازداشت اداری در کرانه باختری و کشتار دست یافته است. از رهبران نظامی جنبش جهاد اسلامی در نوار غزه. .
رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که پیامی که در میان وزرای دولت اسرائیل ابلاغ شده، بر آسیب رساندن به رهبری جنبش جهاد اسلامی و حفظ حق پاسخگویی در صورت نقض آتش بس متمرکز بوده است.
انتهای پیام