رژیم سم زدایی کاندیدا – ۱۲ نکته برای موفقیت

در اینجا ۱۲ نکته رژیم غذایی وجود دارد که به شما کمک می کند خوب غذا بخورید، با موفقیت پاکسازی کنید و غذاهای خود را عالی نگه دارید.

۱) این را به خاطر بسپارید همیشه لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید از جانب هر چیزی شما آنها را از خواربارفروشی می خرید. بسیاری از غذاها، از جمله گوشت، حاوی قندهای افزوده شده، مخمر، و محصولات سویا هستند که انتظارش را ندارید! هنگام تمیز کردن سفید کننده، به خاطر داشته باشید که مواد تازه و ارگانیک بیشترین فواید تغذیه ای را به شما می دهند.

۲) عصاره وانیل ارگانیک فاقد شکر است. عصاره وانیل معمولی این کار را انجام می دهد. پوستر را بررسی کنید قبل از خرید

عصاره وانیل چیزی است که اکثر ما در خانه نگه می داریم و بدون فکر کردن به طور مداوم از آن استفاده می کنیم. تا زمانی که عصاره وانیل ارگانیک که حاوی قند نیست خریداری کنید، دلیلی برای ادامه استفاده از آن در حین رژیم کاندیدا وجود ندارد. مطالعات نشان داده اند که وانیل می تواند به کاهش اضطراب و استرس کمک کند. چیز بدی نیست!

۳) سیر (میخک واقعی، نه پودر) به مبارزه با مخمر کمک می کند و ضد التهاب است. برای بهره‌مندی بیشتر از سیر، چندین حبه را خرد یا له کنید و قبل از استفاده ۱۵ دقیقه بگذارید. انجام این کار باعث واکنش آنزیمی می شود که ترکیبات سالم موجود در سیر را تقویت می کند. روزانه حداقل دو میخک استفاده کنید.

آن را در سالاد خود خرد کنید یا با سبزیجات، گوشت و ماهی بپزید. همچنین می تواند صبح ها با تخم مرغ و گوجه فرنگی خوب باشد!

۴) دارچین به مبارزه با قارچ و عفونت کمک می کند. همچنین رشد باکتری ها را مهار می کند و منبع منگنز، فیبر، آهن و کلسیم است. فقط بوی دارچین می تواند به تمرکز و حافظه کمک کند و همچنین می تواند به تثبیت قند خون کمک کند. این یک افزودنی خوشمزه به سبزیجات، مرغ یا کباب است.

۵) جوز هندی می تواند به تسکین نفخ و گاز کمک کند و همچنین ضد باکتری است، باکتری های بد دهان و گلو را از بین می برد، همچنین به پاکسازی و سم زدایی کبد و کلیه ها کمک می کند و به خلاص شدن از شر مخمر کاندیدا کمک می کند. همچنین حاوی چندین ویتامین B کمپلکس از جمله ویتامین C، اسید فولیک، نیاسین و ویتامین A و همچنین چندین آنتی اکسیدان است. در دستور العمل های خود استفاده کنید با دارچین.

۶) زنجبیل تازه گردش خون را افزایش می دهد و به دفع سموم کمک می کند. همچنین یک ضد التهاب قوی است.

۱ تا ۲ برش زنجبیل تازه را در آب داغ خیس کنید تا یک چای برای تسکین معده درست شود. مقداری را در وعده‌های غذایی و سوپ‌های اصلی خود بریزید تا حداکثر تسکین کاندیدا را کاهش دهید.

۷) شیرین کننده زایلیتول از توس (یا شکر توس) استفاده از آن اشکالی ندارد زیرا یک ضد قارچ ثابت شده است و مخمر کاندیدا را مهار می کند. انجام نده در صورت امکان از نسخه مبتنی بر اتم استفاده کنید. استویای برگ کامل نیز خوب است، اما به دلیل جداسازی شیمیایی از عصاره آن استفاده نکنید. هم باکتری های بد را کاهش می دهد و هم از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند.

۸) ماست ساده بدون طعم به رشد باکتری های سالم در روده بزرگ کمک می کند و منبع غنی کلسیم است. کلسیم از رشد بیش از حد سلول های پوشاننده روده بزرگ جلوگیری می کند و مطالعات نشان داده است افرادی که از رژیم های غذایی غنی از کلسیم استفاده می کنند، کمتر به سرطان روده بزرگ مبتلا می شوند. همچنین نشان داده شده است که کشت های باکتریایی در ماست گلبول های سفید خونی تولید می کنند که در برابر عفونت مقاوم هستند.

۹) زیاد بنوشید اب این به دفع سموم و سلول های مخمر مرده از بدن شما کمک می کند و به کاهش علائم سم زدایی کمک می کند. فشار دادن آب لیمو یا لیموترش خوردن تمام آبی که می نوشید به هیدراته ماندن و پاکسازی بدن شما کمک می کند. تو چایت هم بریز!

۱۰) مقدار زیادی بنوشید چای سم زداییو چای نعناع و چای زنجبیل برای کمک به پاکسازی بدن از مخمرهای مرده.

۱۱) نان از نانوایی پاسیفیک هر کس بدون مخمر و شکرساخته شده از غلات باستانی معمولاً می توان آن را در بخش فریزر فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی شما یافت.

۱۲) تنوع زیادی بخورید سبزیجات تا حد امکان ترجیحاً ارگانیک و خام برای دریافت هر چه بیشتر مواد مغذی و فیبر و پاکسازی بدن از مخمرها. آنها را به صورت سوپ و خورش و همچنین سالاد و رنده شده برای میان وعده درست کنید. سبزیجات نیز در اسموتی ها عالی هستند. به سادگی از آب به جای آب میوه برای هم زدن مخلوط کن استفاده کنید، و صبحانه یا ناهار را در حال حرکت می خورید!

پیدا کردن غذاهایی برای خوردن و لذت بردن در طول پاکسازی کاندیدا همیشه آسان نیست، اما برای رضایت و سلامتی عالی ارزشش را دارد!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر