روزی کدام ممکن است تونل کارپال برخورد می تنبل، پسران اصولاً از خانمها جراحی می کنند


خلاصه داستان: مردان بیشتر از زنان در هنگام ضربه به تونل کارپ عمل جراحی انجام می دهنداطلاعات خوردن کننده

پنجشنبه، ۲۴ مارس ۲۰۲۲ (HealthDay News)

پسران اصولاً از خانمها خرس حرکت جراحی برای تسکین سندرم تونل کارپال قرار می گیرند، با این حال منصفانه بررسی نوزاد جدید در یک واحد بیمارستان آرم می دهد کدام ممکن است جنسیت قابل انجام است هیچ ارتباطی همراه خود این تمایز نداشته باشد.

به آگاه محققان، به عنوان جایگزین، این تمایز قابل انجام است وجود داشته باشد از این مورد در پسران شدیدتر است.

سندرم تونل کارپال روزی اتفاق می‌افتد کدام ممکن است عصب میانی مچ انگشت {به دلیل} تروما، آرتریت هر دو تاندونیت مچ انگشت فشرده می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه بی‌حسی، نقطه ضعف را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزگز توسط دست را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازو می‌شود.

به بیمارانی کدام ممکن است علائم خفیف دارند معمولاً معامله با‌های غیرجراحی مربوط به تزریق آسانسور‌کننده هر دو تزریق استروئید داده می‌شود، در حالی کدام ممکن است به بیمارانی کدام ممکن است علائم از حداکثر دارند بیشتر اوقات منصفانه جراحی کم تهاجمی به تماس گرفتن آزادسازی تونل کارپال توصیه می‌شود کدام ممکن است همراه خود کاهش رباط کارپ، فشار روی عصب میانی را کاهش می‌دهد.

دکتر دکتر نویسنده ارشد این بررسی ذکر شد: «همراه خود این جاری، برای بیمارانی کدام ممکن است علائم متوسطی دارند، خاص نیست کدام ممکن است رویکرد غیرجراحی هر دو جراحی بهتر از است.

محققان اطلاعات ۹۴۹ فرد مبتلا خرس معامله با سندرم تونل کارپال را در بیمارستان تجزیه و تحلیل کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را بر ایده عمق بیماری طبقه بندی کردن کردند.

از ۱۴۱ زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۰ شخص همراه خود علائم متوسط، خانمها ۲۳ نسبت کمتر از پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها اسپانیایی تبار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاه‌منافذ و پوست ۴ برابر کمتر از پسران در گروه‌های قومی شخصی احتمال انجام این جراحی را داشتند.

محققان خاطرنشان می کنند در حالی کدام ممکن است گرایش ها محکم بودند، {به دلیل} ابعاد بررسی توسط می آید آماری تکنیک دار نبودند.

این یافته ها روز سه شنبه در نشست سالانه آکادمی جراحان ارتوپدی آمریکا در شیکاگو حاضر شد. این تجزیه و تحلیل مقدماتی برای تخلیه در یک واحد روزنامه اصلی است.

وووا در یک واحد خبر بیمارستانی ذکر شد: «به طور معمول، یافته‌های ما آرم می‌دهد کدام ممکن است افزایش خوردن پسران به همان اندازه حد زیادی همراه خود این واقعیت دلیل داده می‌شود کدام ممکن است پسران اصولاً احتمالاً می رود به سندرم تونل کارپال شدیدتر از رنج می برند.

“من می خواهم گمان می کنم کدام ممکن است همراه خود انواع بیشتری از مبتلایان برای بررسی، تمایز ها بر ایده جنسیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نژاد قابل انجام است قابل ملاحظه باشد. در عین جاری، ما امیدواریم کدام ممکن است نتایج ما توجه را با اشاره به سوگیری های بالقوه افزایش دهد به همان اندازه ضمانت حاصل شود کدام ممکن است مراقبت عادلانه به همه مبتلایان حاضر تبدیل می شود.” او ذکر شد.

وووا افزود، این امر به طور قابل توجهی برای “بیمارانی همراه خود علائم بیماری متداولکه انتخاب به انجام حرکت جراحی روانشناختی تر است، حیاتی است.”

داده ها اصولاً

داده ها بیشتری با اشاره به سندرم تونل کارپ در کالج روماتولوژی آمریکا موجود است.

تأمین: بیمارستان جراحی ویژه، ادعا مطبوعاتی، ۲۲ مارس ۲۰۲۲

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


سندرم تونل کارپال: علل، علائم، جراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با
حاضر اسلاید را ببینید