رئیس دیده‌بان حقوق بشر پس اجتناب کرده اند ۳۰ سال استعفا کرد


به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری آسوشیتدپرس، “کنت راث” رئیس دیده‌بان حقوق بشر مستقر در نیویورک است کدام ممکن است در سال ۱۹۹۷ به صورت مشترک جایزه صلح نوبل را برای امتحان شده‌هایی در راستای ممنوعیت مین‌های زمینی ضد نفر اجتناب کرده اند آن شخصی کرد. این گروه علاوه بر این تحمیل خوب کمیته بین‌المللی کیفری را برای پیگرد جرایم جنگی، جرایم علیه بشریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر کشی در فهرست کارهایش دارد.

فاتو بنسودا، دادستان ارشد سابق جیب دادگاه بین‌المللی کیفری دانستن درباره رئیس دیده بان حقوق بشر اظهار داشت:‌ اشتیاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی باک بودن برای عدالت، شجاعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلسوزی او نسبت به قربانیان نقض حقوق بشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایات وحشیانه، ۹ تنها وظیفه حرفه‌ای اما علاوه بر این خوب اعتقاد خصوصی برای او بود.

کنت راث در سال ۱۹۹۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی ریاست دیده‌بان حقوق بشر را برعهده گرفت کدام ممکن است این گروه ۶۰ کارمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه سالانه هفت میلیون دلار داشت. با این حال اکنون بیش اجتناب کرده اند ۵۵۰ کارمند در بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه‌ای قریب به ۱۰۰ میلیون دلار دارد.

پس اجتناب کرده اند آنکه کنت راث اجتناب کرده اند سمتش در اواخر اوت سال جاری میلادی کناره گیری تنبل، معاون او “تیرانا حسن” شناخته شده به عنوان سرپرست اجرایی کوتاه مدت ورزش می‌تنبل.

انتهای پیام