دیگنیتی پرستیژ محصول جدید نمایندگی خودروسازی بهمن می باشد


دیگنیتی پرستیژ محصول جدید شرکت خودروسازی بهمن می باشد
دیگنیتی پرستیژ محصول جدید شرکت خودروسازی بهمن می باشد

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایندگی خودروسازی بهمن اجتناب کرده اند اسفند ماه سال ۱۳۹۴ اقدام به کالا خودرویی کرد کدام ممکن است متنوع آن را اجتناب کرده اند تذکر شکوه در بین خودروهای مونتاژ شده در ایران بی همتا می دانند. […]

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایندگی خودروسازی بهمن کالا خودرویی را اجتناب کرده اند اسفندماه ۱۳۹۵ تحریک کردن کرد کدام ممکن است به عقیده متنوع اجتناب کرده اند تذکر شکوه یکی اجتناب کرده اند خودروهای منحصر به شخص مونتاژ شده در ایران است. تعدادی از نکته در موفقیت دیگنیتی پرایم فوق العاده حیاتی است، اجتناب کرده اند جمله شکوه خودرو (کدام ممکن است در افکار بیننده ما را به یاد خودروهای ecu می اندازد، شناخته شده به عنوان اولین گروه کوپه SUV در ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان عالی نمایندگی تامین کننده اصلی یادآور بهمن دوچرخه. “” کدام ممکن است سابقه همکاری همراه خود نمایندگی های اصلی ژاپنی را در جیب ها شخصی دارد.
جاری طبق گفتن زودتر، بهمن موتورز قصد دارد دیگنیتی پرستیژ را همراه خود پتانسیل ها منحصربفرد در اوایل تیرماه سال جاری وارد بازار تدریجی. خودرویی کدام ممکن است عملکرد های آن را خواهیم کشف شد، عالی کوپه همراه خود نیروی شناور شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات قابل توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاید بی همتا است.
در مدل جدید دیگنیتی کدام ممکن است همراه خود عنوان «دیگنیتی پرستیژ» شناخته احتمالاً وجود خواهد داشت، تنظیمات طرفدار نسبت به مانکن زودتر اجتناب کرده اند جمله تنظیمات محافظت ورودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مه شکن، لاستیک ۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیمات اگزوز به توجه می خورد.
علاوه بر این تغییراتی در پتانسیل ها رفاهی موجود در کابین موجود است کدام ممکن است فوق العاده محسوس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمترین آنها عبارتند اجتناب کرده اند: سیستم صوتی پایونیر، آمپلی فایر مجزا ۱۵۰ واتی، صندلی نیروی محرک برقی در ۱۰ جهت، هزینه wi-fi، روشنایی خانه (۷ رنگ)، کیلومترشمار تمام دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ….
با این حال تمایز بی نظیر بین پرستیژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفت را می توان در نیروی محرکه آنها {جستجو کرد}. مجهز به دوچرخه ۲ لیتری توربوشارژ (Euro-HD) همراه خود تزریق مستقیم بوش GDI کدام ممکن است ۲۳۰ اسب بخار امکانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید گشتاور تقریبی ۳۶۰ نیوتن متر ساخت می تدریجی. گیربکس AT6 Prestige فینال عصر پاورتک هیوندای است.
برای اینکه مشتریان این محصول حس بهتری اجتناب کرده اند پرستیژ ۲۳۰ اسب گرمکن داشته باشند، بیشتر است به امکانات دوچرخه برخی خودروهای برند SUV فعلی دسترس در بازار ایران اجتناب کرده اند کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن به همان اندازه برخی خودروهای ecu به رئوس مطالب زیر ردیابی کنیم.

امکانات اسب
ابعاد دوچرخه

۱۷۱۴
۲.۵
رنو کولئوس

۱۷۰
۲.۴
میتسوبیشی اوتلندر

۱۷۰
۲.۵
نیسان ایکس تریل

۱۸۸۴
۲.۴
هیوندای سانتافه

۱۵۵
۲۴
هیوندای توسان

۱۷۴
۲.۴
چه ورزشی

۱۸۸۴
۲.۴
چه سورنتویی

۲۴۱۴
۲۴
BMW X4

همراه خود ملاحظه به تفاسیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش زودتر، به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است در سال ۱۴۰۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر مقدمه تکنیک بهبود محصول بهمن دوچرخه مبنی بر در دسترس بودن محصولات مجلل همراه خود نیروی محرکه برتر نسبت به رقبا جدا از دیگنیتی پرستیژ، این نمایندگی انتخاب به راه اندازی شد پرستیژ فیدلیتی همراه خود قدرتی برابر حدود ۲۰۰ اسب بخار را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین انتخاب امنیت اجتناب کرده اند جمله ADAS AEBS، LKA، LDW، ACC، FCA، RTCA) (همراه خود ۶ ایربگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر پتانسیل ها رفاهی اجتناب کرده اند جمله نمایشگر غول پیکر یکپارچه، بخاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی کننده صندلی همراه خود حافظه، شیفتر دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیربکس نیمه دوم سال جاری.
همراه خود ملاحظه به سابقه بهمن موتورز اجتناب کرده اند تذکر قیمت گذاری، پیش بینی {می رود} کدام ممکن است قیمت صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید راستگو پرستیژ دیگنیتی یادآور قبلی اندیشه در مورد شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بار تولید دیگری شاهد استقبال خوشایند مشتریان اجتناب کرده اند این محصول جدید نمایندگی بهمن دوچرخه باشیم. چیم. به طور گسترده همراه خود برای درمان تداوم سه مسئله موفقیت دیگنیتی پرایم یعنی (شکوه خودرو، اولین گروه کوپه SUV در ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین کننده اصلی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اضافه شدن ۲ صورتحساب همراه خود مشخصات فنی فوق العاده خوشایند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت صحیح، این بار جهت موفقیت برند دیگنیتی پیش سوراخ بینی تبدیل می شود پرستیژ همچنان در دسترس بودن احتمالاً وجود خواهد داشت.

تأمین