دکتر رژیم غذایی برای متحول کردن تغذیه سالم سرمایه گذاری می کند – دکتر رژیم غذایی


DD_app_user_16x9

در Diet Doctor، ماموریت ما این است که به مردم در همه جا کمک کنیم تا سلامت خود را با تغییر شیوه غذا خوردن بهبود بخشند.

ما اخبار هیجان انگیزی در مورد پیشرفت اخیر داریم. برای تأمین مالی تلاش‌هایمان، ما به تازگی مجموعاً ۴ میلیون دلار از دو سرمایه‌گذار (سوئدی Centripetal Capital و گراهام وستون، یک کارآفرین آمریکایی) دریافت کردیم که دیدگاه ما برای بهبود سلامت مردم در مقیاس جهانی را به اشتراک می‌گذارند.

این بودجه به ما امکان می دهد محصول خود را گسترش دهیم و بهبود دهیم، جایی که در حال ساختن یک الگوریتم اثربخشی غذا هستیم که با متخصصان برجسته تغذیه ایجاد کرده ایم. ما الگوریتم را با یک رویکرد شخصی ترکیب می کنیم که به اندازه کافی هوشمندانه است تا یاد بگیرد که هر کاربر چه چیزی را دوست دارد بخورد.

در نهایت، برنامه ما به شما غذاها را نشان می دهد شما عشقی که برای سلامتی شما کارساز خواهد بود و سپس به شما کمک می‌کند تا آن غذا را به هر کجا که هستید تحویل دهید. ما نمی توانیم صبر کنیم تا همه ویژگی هایی را اضافه کنیم که برنامه را حتی قدرتمندتر می کند.

دکتر. Andreas Eenfeldt، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Diet Doctor دیدگاه خود را به اشتراک می گذارد:

“رژیم های معمولی با کالری کمتر جواب نمی دهد، و با این حال توسط رقبای ما به بازار عرضه می شود. ما مشتاقانه منتظر این هستیم که این افسانه ها را از بین ببریم و برای مردم آسان کنیم که بهتر غذا بخورند، فقط غذایی که دوست دارند و در عین حال وزن و سلامتی آنها را بهبود می بخشد.

در Diet Doctor، این تیم مشتاق است که هدف ما برای کمک به میلیون‌ها نفر برای سالم‌تر شدن با انتخاب‌های غذایی بهتر را دنبال کند – و ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید!
رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/