دولت الکترونیک به ورزش می پیوندد – شما آنلاین هستید


جواد محمدی ظهر امروز (شنبه ۱۰ مرداد) در مجمع انتخابات هیئت تنیس استان اصفهان اظهار داشت: از آنجایی که ایشان تنها کاندیدای انتخابات هستند، می توانیم از مومن زاده به عنوان سرپرست اما طبق روال گذشته درخواست همکاری داشته باشیم. از هیئت مدیره و به دور از ما حاشیه مجمع را برای انتخابات برگزار می کنیم.

وی یادآور شد: پس از مدت ها یکی از بانوان ورزشکار هدایت یکی از هیئت ها را بر عهده داشته که نشان از پتانسیل بالای ورزش در حوزه بانوان دارد.

به گزارش ایسنا، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از غیبت رئیس فدراسیون به دلیل تغییر برنامه و در مورد انتخاب رئیس جدید هیئت به عنوان عضو هیئت مدیره خبر داد. وی این را خبر خوبی برای ورزش منطقه ای می داند که می تواند تنیس اصفهان باشد. آن را به معاشرت نزدیکتر کند.

محمدی بیان کرد: از صحبت های رئیس جدید هیئت تنیس مشخص است که او فردی برنامه ریزی و هدفمند است و امیدوارم در ۴ سال آینده قدم به قدم با برنامه خود پیش برود. . و تنیس را به جایگاه واقعی خود ببرید.

وی از رویکرد ورزش به دولت الکترونیک خبر داد و گفت: دولت الکترونیک در حال اجراست و به طور حتم همه طرح ها و اقدامات در ورزش نیز اجرا می شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تاکید کرد: باید دست به دست هم دهیم تا سطح ورزش اصفهان را ارتقا دهیم.

انتهای پیام