دلیل عدم یکپارچگی در بازی حکومت اسلامی – شما آنلاین هستید


محمدابراهیم امامی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در بازی های کشورهای اسلامی و حضور در مسابقات بین المللی که بر همین اساس نیز است، در بازی های کشورهای اسلامی حضور نخواهند داشت، اظهار کرد: تیم ملی کشتی فرنگی در بازی های کشورهای اسلامی حضور نخواهد داشت. کشور، همت مسلمی از مازندران و فرید دژمخو از آذربایجان شرقی به عنوان ۲ مربی کشتی آزاد با احسان امینی به عنوان سرمربی و مصطفی آقاجانی به عنوان مربی راهی ترکیه خواهند شد.

سخنگوی فدراسیون کشتی افزود: در کشتی فرنگی محمد بنا در تیم اعزامی به بازی های کشور اسلامی حضور نخواهد داشت و شاید بهروز حضرتی پور، طالب نعمت پور، عادل بالی تبار و علی قیطاسی به عنوان عضو به بازی های کشور اسلامی بروند. از تیم کشتی فرنگی. این موضوع به زودی اعلام خواهد شد.

وی درباره دلیل عدم حضور مردان صادق و عادل در بازی کشورهای اسلامی گفت: مهم ترین موضوع در این زمینه که بخشی از سیاست فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی است پرداخت هزینه است. توجه بیشتر به مربیان سازنده و اعزام آنها به رویداد مهم بازی های کشورهای مسلمان که تا به حال ندیده ایم و برای اولین بار سرمربی تیم ملی این فرصت را می دهد. به مربی ای که می سازد و با خود تیم حضور نخواهد داشت.

امامی تصریح کرد: از طرفی قهرمانی جهان اولویت اصلی فدراسیون کشتی و کادر فنی است و زمان زیادی برای آماده سازی تیم وجود ندارد به همین دلیل سرمربی تیم ملی روی آمادگی تمرکز دارد. از نفرات اعزامی به مسابقات جهان نظاره گر خواهد بود. البته بازی کشورهای اسلامی هم برای فدراسیون بسیار مهم است و هدف این است که فرصت های خوبی به مربیان مولد بدهیم.

انتهای پیام