دست غارتگران بیت المال از سفره های مردم کوتاه می شود


معاون دادگستری اردبیل گفت: دست غارتگران بیت المال از سفره های مردم کوتاه می شود و با هرگونه تعرض و طمع‌کنندگان به سفره مردم برخورد می‌کنیم.

غارتگران بیت المال


جلال آفاقی به لزوم عزم جدی برای مبارزه با مفاسد به ویژه قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و گفت: فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری در مبارزه با فساد فصل الخطاب و راهنمای ما در اقدامات و فعالیت های پیشگیرانه و عملیاتی است تا در کنار جنگ رسانه ای، در برابر تهدیدهای اقتصادی دشمن بتوانیم شایسته عمل کنیم.

وی با بیان اینکه تأمین معاش حلال، رفع فقر، مبارزه با مفاسد اقتصادی و جلب رضایت مردم دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی است، گفت: در کنار مبارزه با فساد، امید آفرینی نیز بسیار مهم است و به نظر می رسد هر کس به ناامیدی ملت دامن بزند، ظلم در حق شهدا، امام و آرمان انقلاب اسلامی کرده است.

آفاقی تصریح کرد: همه مسئولان و دلسوزان باید در کنار امید آفرینی، حل مشکلات و کاستی ها را مورد توجه قرار داده و واقعیت ها را به صورت درست تبیین کنند.

وی تلاش دستگاه قضائی استان را در برخورد جدی با فساد و زمینه های آن یادآور شد و گفت: ما با هرگونه تعرض و طمع کنندگان به سفره مردم برخورد می کنیم و اجازه نمی دهیم تا خارج از شبکه و روال عادی عده ای بخواهند با احتکار به سیاست های اقتصادی کشور و نظام ضربه وارد کنند.

معاون دادگستری اردبیل با بیان اینکه در روزهای اخیر به صورت جدی با احتکار کنندگان آرد برخورد شده و حتی شاهد تعطیلی برخی نانوایی ها به خاطر تخلفات مکرر بودیم، خاطرنشان کرد: آنهایی که به نان و سفره مردم رحم نمی کنند رحم کردن به آنها نیز وجود ندارد.

وی به اولویت های دستگاه قضا جهت مقابله با جرایم اولویت دار و برخورد با قانون شکنان اشاره کرد و گفت: اکنون فرصت مقابله با فساد به ویژه اخلالگران اقتصادی به وجود آمده و تلاش می کنیم تا دست غارتگران بیت المال را از سفره های مردم کوتاه کنیم.


دستگیری مجرم کلاهبردار