در مسابقات جهانی هندبال ساحلی، حرفه دانش آموزی را در برابر میزبانان شکست دهید – شما آنلاین


به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال ساحلی ایران در نخستین دیدار مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی یونان به مصاف تیم قدرتمند برزیل رفت و در نهایت با نتیجه دو بر صفر مغلوب حریف شد.

شاگرد آنتونیو گرا در نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۷ بر ۱۲ مغلوب برزیل شد و در نیمه دوم نتیجه ۱۵ بر ۱۲ به سود قهرمان جهان شد تا اولین بازی تیم ملی ایران در دور دوم برگزار شود. جام جهانی با شکست به پایان رسید.

تیم ملی هندبال ساحلی ایران در دومین دیدار مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان از ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه به مصاف پرتغال خواهد رفت.

پیش از این تیم ملی هندبال ساحلی ایران با دو شکست و یک پیروزی به مرحله اصلی این رقابت ها راه یافته بود.

مسابقات قهرمانی جهان هندبال ساحلی بزرگسالان از ۲۱ ژوئن تا ۲۶ جولای به میزبانی هراکلیون یونان برگزار می شود. در دور اصلی ۱۲ تیم در دو گروه ۶ تیمی به رقابت می پردازند که چهار تیم برتر به مرحله یک چهارم نهایی راه خواهند یافت.

حسین رحمتی، پارسا دهقانی، مسلم کاظمی، علی پیرزاده اهوازی، وحید عرب زاده، میلاد حمیدی فر، امین کاظمی و مهدی رزاق پور بازیکنان اعزامی تیم ملی هندبال ساحلی بزرگسالان ایران به این مسابقات هستند.

آنتونیو گرا پیشه به عنوان سرمربی، سیدحسن افتخاری به عنوان سرمربی، غلامحسین نکویی به عنوان سرمربی و رضا سرسنگی به عنوان درمانگر کادر فنی تیم ملی هندبال ساحلی ایران برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۲.

پیام به پایان رسید