در صورت صدور مجوز یک تورنمنت ملی فوتبال هفت نفره برگزار کنید – آنلاین هستید


امین الله مانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: پس از بازگشت از مسابقات فوتبال هفت نفره اسپانیا، سه دعوت نامه از تایلند، آمریکا و روسیه گرفتیم. و تایلند، با قاطعیت پاسخ دادیم که متاسفانه، علیرغم این واقعیت. که تمهیدات لازم برای اعزام تیم به تایلند انجام شده است، متوجه می شویم که میزبان شرایط برگزاری این دیدار را ندارد و آن را لغو می کند.

وی همچنین از برگزاری مسابقات کشوری فوتبال هفت نفره در شهریور ماه خبر داد و گفت: ۴ سال است که به دلایل مختلف نتوانسته ایم مسابقات کشوری فوتبال هفت نفره را برگزار کنیم و امسال برگزار می شود. با برنامه ریزی و هماهنگی با فدراسیون جانبازان و معلولان که به دنبال برگزاری مسابقات ملی در شهریور ماه هستند، اما هنوز مجوز برگزاری مسابقات را نگرفته ایم و منتظر صدور مجوز از سوی فدراسیون هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره اضافه کرد: مسابقات قهرمانی کشور نقش انتخابی تیم ملی را دارد و تلاش می کنیم در میانه این مسابقات علاوه بر استعدادیابی، بازیکنان جوان و با انگیزه را شناسایی کنیم. یک تیم ملی قدرتمند متشکل از بازیکنان جوان و بازیکنان باتجربه برای رویدادهای آینده تشکیل شود.» شکل دادن

اله مانی خاطرنشان کرد: از آنجایی که امسال رویداد بین المللی دیگری نداریم، امیدواریم قهرمانی کشوری داشته باشیم تا با مشخص شدن بازیکنان، زودتر اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره داشته باشیم.

وی در پایان همچنین از پیشنهاد میزبانی مسابقات فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا به فدراسیون جهانی خبر داد و توضیح داد: فدراسیون جهانی جانبازان و معلولان پیشنهاد میزبانی فدراسیون جهانی را داده است و ما هستیم. منتظرم ببینم میزبانی ایران خواهد بود یا نه؟ البته ۴ سال پیش ایران هم میزبان این مسابقات در جزیره کیش بود.

انتهای پیام