در آشپزخانه با ادن – سارا گلدشتاین


نام: ادن فیلیپا

اشتغال: نقره ساز

در این مدت با چه کسانی در قرنطینه هستید؟ شریک من ، آدام ، و پسر ما به نام سگ ما ، بارگو معروف هستند.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: توافق انحصاری

غذاهایی که اخیراً می خواهید چیست؟ کرفس

3 مورد اصلی غذا / تجهیزات انبار در حال حاضر چیست؟ 1. برنج

2. بلوبری منجمد

3. کامبوجا – در حال حاضر به اندازه کافی دریافت نمی کنید!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ آیا کتاب / وبلاگ آشپزی مورد علاقه دارید؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستان ثبت نام می کنم تا ببینم آنها چه کاری انجام می دهند و از آن الهام می گیرند ، یا با جستجوی در اینستاگرام و دیدن آنچه که آنها در لوازم Bon Appetit می پزند.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟؟ ترد توفو + برنج کیمچی سرخ شده https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ من این هفته مافین بلوبری درست کردم و فهمیدم که پوشاندن توت ها با کمی آرد به آنها کمک می کند تا فرو نروند.

در صورت سفارش ، رستوران مورد علاقه شما چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه سفارش دادیم و آن * آشپزها در حال بوسیدن * بودند. آنها یک غذای خوشمزه پولنتا دارند که من عاشق آن هستم.

آیا سرگرمی جدید / کتابهای مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه دارید؟ من آن را توسط سالی رونی خواندم مردم عادی و بلافاصله بعد از کتاب بعدی او گفتگو با دوستان – آنها سریع خواندند و من نیز نمی خواستم پایان دهم!

آیا می توانید توصیه یا فعالیتی ارائه دهید که شما را در این مدت ایمن / ثابت / سالم نگه دارد؟ من حمام های زیادی کردم و مطمئن شدم که همیشه یک کتاب در حال حرکت دارم. من همچنین کلاس های Peleton را در حین چت با دوستان با فیلم ها و قدم زدن با سگ انجام داده ام. همه این موارد در کنار هم به من کمک کرده تا احساس تعادل خوبی داشته باشم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *