درگیری در مسابقات کشوری کیک بوکسینگ! – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، در جریان مسابقات کشوری کیک بوکسینگ (WKA) که هفته گذشته در استان خوزستان برگزار شد، بازیکنان تیم خرم آباد در اعتراض به نتایج این مسابقات روی زمین ریختند و این موضوع باعث درگیری بین ورزشکاران شد. صندلی ها و پنجره ها.که در نهایت با آمدن نیروی انتظامی به پایان رسید.

در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده نشان می دهد ورزشکاران و مردم در حال شکستن شیشه وسط سالن و شروع درگیری هستند. این درگیری اولین بار نیست که در ورزش های رزمی رخ می دهد و باعث آسیب به ورزشکاران و تماشاگران می شود.

رئیس هیئت ورزش های رزمی استان خوزستان گفت: این درگیری منجر به مصدومیت ورزشکار و تماشاچی نشده است.

علی آقاجری، رئیس کمیته ورزش های رزمی استان خوزستان با تایید این خبر به ایسنا گفت: چهارشنبه گذشته در جریان برگزاری مسابقات ملی کیک بوکسینگ (WKA)، بازیکنان تیم خرم آباد در اعتراض به تصمیم داور و نتیجه مسابقه به دادگاه رفتند. رقابت و همین موضوع باعث درگیری این تیم با سایر بازیکنان شرکت کننده در مسابقات کشوری شد که خوشبختانه این درگیری خسارتی در پی نداشت و مصدومی نداشت.

وی در پایان افزود: علت درگیری ۳ نفر از تیم خرم آباد بود که بلافاصله توسط پلیس دستگیر شدند و مسابقات مژدا تا روز جمعه در استان خوزستان ادامه داشت که تیم خوزستان قهرمان شد. ، و نیروهای خرم آباد و اصفهان صورت گرفت. دوم و سوم شدند.

انتهای پیام