درمان های طبیعی میگرن

میگرن می تواند توسط عوامل مختلفی از استرس گرفته تا انواع خاصی از غذاها یا نوشیدنی ها ایجاد شود. تنها در بریتانیا بیش از شش میلیون نفر به این ویروس مبتلا شده اند. میگرن، جدا از اینکه ناتوان کننده است، می تواند تا هفته ها ادامه داشته باشد و همچنین می تواند باعث مشکلات جدی تری مانند سکته شود!

اکثر افراد هنگام تجربه میگرن یا شروع میگرن از مسکن یا داروهای تجویزی استفاده می کنند. مشکل این علائم، جدا از عوارض احتمالی، این است که فقط علائم را درمان می کنند، نه علت را. اما درمان های طبیعی بیشتری وجود دارد.

اگر در مورد کاهش یا حتی از بین بردن میگرن جدی هستید، اولین جایی که باید شروع کنید رژیم غذایی است. شما باید شروع به دریافت اسیدهای چرب امگا ۳ بیشتری کنید. اسیدهای چرب امگا ۳ را می توان در ماهی های روغنی مانند خال مخالی و بذر کتان یافت. روغن زیتون و بسیاری از مواد غذایی دیگر. امگا ۳ به عنوان یک ضد التهاب عمل می کند و نشان داده است که التهاب انتهای عصب در مغز را کاهش می دهد. بنابراین می تواند در کاهش شدت میگرن مفید باشد

یکی دیگر از نکات تغذیه ای خوب، مصرف ویتامین B کمپلکس است. نشان داده شده است که ویتامین B از باریک شدن شریان ها جلوگیری می کند و همچنین می تواند از تجمع پلاکت های خون که اغلب در هنگام میگرن رخ می دهد جلوگیری کند.

در نهایت، توصیه می کنم با چند مکمل گیاهی تب بید و پوست سفید شروع کنید. این مکمل گیاهی آزمایش شده و نشان داده است که یک دوره ۶۰ روزه می تواند دفعات و شدت میگرن را در مبتلایان کاهش دهد. کمی تب به عنوان یک مهارکننده سروتونین عمل می کند و پوست درخت بید سفید به روشی مشابه آسپرین عمل می کند.

داروهای گیاهی و طبیعی بسیاری برای درمان میگرن وجود دارد و عاقلانه است که با آنها شروع کنید و سپس در صورت نیاز سایر موارد را امتحان کنید. مزایای واقعی درمان‌های طبیعی میگرن این است که روی علت مشکلات کار می‌کنند و در نتیجه از بروز میگرن در وهله اول جلوگیری می‌کنند. در حالی که طب سنتی فقط برای تسکین درد عمل می کند.

مانند سایر مکمل‌های گیاهی، اگر از هر نوع دارویی استفاده می‌کنید یا از بیماری‌های دیگری به جز میگرن رنج می‌برید، همیشه توصیه می‌شود قبل از مصرف یک داروی گیاهی با پزشک خود در این مورد صحبت کنید. همچنین برای استفاده از هر داروی گیاهی برای بهترین اثر، ضروری است که دوز مناسب را برای خود دریافت کنید. بهترین راه برای انجام این کار این است که با یک گیاه‌پزشک محلی خود مشورت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر