درمان اگزما – نحوه انجام آن به طور طبیعی و موثر، قسمت سوم

درمان اگزما به طور طبیعی، به ویژه با هومیوپاتی، می تواند بسیار رضایت بخش باشد، به خصوص اگر خودتان توانسته باشید این کار را انجام دهید. با این حال، به دلیل ماهیت خود، درمان می تواند طولانی باشد و پیشرفت آن کند است.

معمولاً، بیماری های پوستی می توانند پیچیده باشند، از جمله درمان های ظالمانه ای که ممکن است در تاریخچه سلامتی شما وجود داشته باشد. بنابراین ممکن است موفق نباشید و برای غربالگری همه عوارض به یک هومیوپات متخصص نیاز باشد.

با این حال، اگر روی انتخاب های متعادل در رژیم غذایی، مراقبت های بهداشتی طبیعی، خانه و موقعیت های کاری کار کنید، به خوبی در مسیر موفقیت قرار دارید.

هومیوپاتی با یافتن علت و/یا استفاده از علائم شخصی شما کار می کند. درمان اگزما تفاوتی ندارد.

علل معمولی می تواند به عمق از دست دادن یک عزیز، تا تماس صرف با یک گیاه باشد.

Rhusox هومیوپاتی در همه کیت های دستور العمل خانگی خوب موجود است. معمولا برای درمان بیماری های پوستی، آرتریت یا بیماری های روماتیسمی استفاده می شود. او در هر دو زمینه میل شدیدی دارد.

علائم پوستی این دارو تاول های کوچک (تاول) است که باعث خارش شدید می شود. خارش می تواند مانند سوزن سوزن شدن باشد. همانند آلبوم آرسنیکوم که در قسمت دوم این مقالات به آن پرداخته شده است، می توان با گرما تسکین موقتی به دست آورد، در این مورد، هر چه بیشتر، بهتر است. واقعا خارش رو تسکین میده

وزیکول ها با خراشیدگی باز می شوند و مایع آبکی از آنها خارج می شود. این باعث خشک شدن پوسته می شود که اغلب ترک می خورد.

برخلاف آلبوم Arsenicum، کسانی که موفق به خوردن سموم Rhus می شوند، اضطراب خاصی ندارند. و شب زمان چندان بدی نیست. ممکن است در اثر تماس با گیاهی مانند پیچک سمی ایجاد شود.

بیماری های پوستی با قدرت کمتر درمان می شوند. در این مورد، دارویی که در دمای ۶ درجه سانتیگراد مصرف می شود، قدرت پیشنهادی است. فرکانس دوز یک یا دو بار در روز است، بسته به شدت اگزما و اینکه اخیراً چقدر رخ داده است.

اگر علت تماس با گیاه باشد و این اتفاق اخیراً رخ داده است، ممکن است دوزهای بیشتری مورد نیاز باشد. با تسکین دارو هدایت شوید. هنگامی که این دارو از بین رفت دوباره دوز مصرف کنید.

اگر علت ناشناخته است و اگزمای شما برای مدت طولانی همراه شما بوده است، روزانه یک یا دو دوز را برای مدت طولانی مصرف کنید. با این حال، پس از یک یا دو هفته باید کمی بهبود پیدا کنید. اگر آن را ندارید، این ممکن است مناسب ترین دارو برای درمان اگزما نباشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر