درخشش دو ملی پوش ایرانی در هفته چهارم لیگ اسپانیا – شما آنلاین هستید


درخشش دو ملی پوش ایرانی در هفته چهارم لیگ اسپانیا
درخشش دو ملی پوش ایرانی در هفته چهارم لیگ اسپانیا

به گزارش خبرنگار مهر ، در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا شب گذشته تیم های پالما و کوردوبا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۶ بر ۲ تیم پالما حسین طیبی به پایان رسید. و مسلم اولاداقباد دو بازیکن تیم ملی فوتسال ایران که اخیرا در این رقابت ها حضور داشتند […]

به گزارش خبرنگار مهر ، در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا شب گذشته تیم های پالما و کوردوبا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۶ بر ۲ پالما به پایان رسید.
حسین طیبی و مسلم اولاداقباد دو بازیکن تیم ملی فوتسال ایران که به تازگی در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشتند در این دیدار برای پالما به میدان رفتند و با عملکردی عالی راهی این تیم شدند.

اولاداقباد در دیدار مقابل کوردوبا

طیبی که بهترین گلزن مسابقات فوتسال آسیا است شب گذشته در بازی پالما دو گل به ثمر رساند و مسلم اولاداقباد بهترین بازیکن آسیا یکی از گل های پالما را وارد دروازه کوردوبا کرد.
ترتیب گل های این دیدار به شرح زیر است:
کارلیتوس ۱-۰ (دقیقه ۷)؛ ۲-۰ طیبی (دقیقه ۹)، ۲-۱ سائورا (دقیقه ۱۴)؛ ۳-۱ رویلوس (۱۷ دقیقه)؛ ۳-۲ وین (۲۶ دقیقه)؛ ۴-۲ توماز (۳۳ دقیقه)، ۵-۲ مسلم اولاد قباد (۳۳ دقیقه) و ۶-۲ طیبی (۳۹ دقیقه).

شادی گل بازیکن پالما

پالما با این برد ۷ امتیازی شد تا به طور موقت پس از بارسلونا با ۱۲ امتیاز در رده دوم قرار گیرد. یکی دیگر از بازی های هفته چهارم امروز برگزار می شود.