دانشمندان دلیل برای اختلال بلع را در ژرمن شپردها اختراع کردند


تصویر ویژه: دانشمندان علت اختلال بلع ژرمن شپرد را کشف کردند

دوشنبه ۱۴ مارس ۲۰۲۲ (HealthDay News)

ژرمن شپردها یکی اجتناب کرده اند نجیب ترین نژادهای سگ روی کره پایین هستند، با این حال بیشتر اوقات قابل دستیابی است طعمه خوب اختلال بلع کشنده شوند.

اکنون، محققان گزارش می دهند کدام ممکن است آنها ۹ تنها خوب نوع ژنتیکی را ایجاد کرده اند کدام ممکن است این حساسیت را دلیل می دهد، اما علاوه بر این آزمایشی را برای پیش آگهی بیماری – مری ایدیوپاتیک مادرزادی (CIM) – طراحی کرده اند کدام ممکن است پرورش دهندگان می توانند اجتناب کرده اند آن برای کاهش خطر بیماری در نوزادان جدید استفاده کنند. .

حیوان خانگی های تحت تأثیر CIM دارای مری غول پیکر هستند کدام ممکن است در موقعیت به سوئیچ وعده های غذایی به شکم شخصی نیستند. آنها وعده های غذایی شخصی را استفراغ می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبساط نمی کنند، کدام ممکن است بیشتر اوقات در نتیجه اتانازی تبدیل می شود.

{در این} تحقیق، محققان دانشکده کلمسون برای ایجاد ژن های مرتبط همراه خود این اختلال در ژرمن شپردها، خوب اسکن ارتباط ژنومی را انجام دادند.

این تجزیه و تحلیل ارتباط بین کروموزوم ۱۲ سگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب نوع گیرنده هورمونی هدفمند کننده ملانین ۲ (MCHR2) را نماد داد کدام ممکن است بر تمایل به غذا، وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه حرکت وعده های غذایی در سیستم گوارشی تأثیر می گذارد.

به آگاه نویسندگان این تحقیق کدام ممکن است در ۱۰ مارس در روزنامه چاپ شده شد، عدم تعادل هورمون های هدفمند بر ملانین قابل دستیابی است در CIM موقعیت داشته باشد. ژنتیک PLOS.

لی آن کلارک، استادیار ژنتیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیوشیمی در کلمسون، تحقیقات را مدیریت کرد.

این در جستجوی خوب تحقیق به صورت جداگانه است کدام ممکن است در ژانویه با اشاره به معامله با بیماری ریفلاکس مری چاپ شده شد.

خدمه او علاوه بر این بدست آمده کدام ممکن است توله‌های نر اصولاً اجتناب کرده اند ماده‌ها به این اختلال مبتلا می‌شوند. این ممکن است به طور فزاینده {به دلیل} سطوح بعدی استروژن در خانمها باشد کدام ممکن است به وعده های غذایی اجازه می دهد به همان اندازه به طور موثرتری وارد شکم شود، به همین دلیل در مخالفت با بیماری دفاع کردن می تنبل.

سارا بل، نویسنده اول، دانشیار ارشد ژنتیک در ژنتیک، می گوید: “آنچه در اشخاص حقیقی دریافته اند اینجا است کدام ممکن است استروژن تأثیر رایگان کردن اسفنکتری کدام ممکن است مری را به شکم متصل می تنبل، دارد. همراه خود افزایش استروژن، ماهیچه آسان البته است باز تبدیل می شود.” حرکت وعده های غذایی به موجود در شکم.

به آگاه محققان، نوع MCHR2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنسیت سگ ممکن است خطر مری را همراه خود دقت ۷۵ نسبت پیش سوراخ بینی تنبل. صاحبان می توانند لثه سگ های شخصی را اسکن کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگوی را در اختیار نمایندگی های آزمایش ژنتیک قرار دهند.

در حالی کدام ممکن است ژرمن شپردها بیشترین میزان ابتلا به این بیماری را دارند، نژادهای تولید دیگری اجتناب کرده اند جمله لابرادور رتریور، گریت دینز، داچشاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشناوزر مینیاتوری را نیز خرس تاثیر مکان ها.

محققان گفتند خاص نیست کدام ممکن است انتخاب ژنتیکی ایجاد شده {در این} تحقیق در CIM در سویه های تولید دیگری دخیل باشد.

دانش اصولاً

در Veterinarians.org دانش بیشتری کسب اطلاعات در مورد megaesophagus در سگ ها موجود است.

دارایی ها: دانشکده کلمسون، ادعا مطبوعاتی، ۱۰ مارس ۲۰۲۲

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


هنگام حمله حیوانات (علائم آلرژی): علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با علائم آلرژی به حیوانات خانگی
حاضر اسلاید را ببینید

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/