خیرآبادی: من تمایلی به کار با کشتی گیران ناشنوا ندارم – شما آنلاین هستید


خیرآبادی: تمایلی به کار با کشتی گیران ناشنوا ندارم
خیرآبادی: تمایلی به کار با کشتی گیران ناشنوا ندارم

جمشید خیرآبادی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: همکاری من با فدراسیون ناشنوایان به عنوان مدیر فنی تیم ملی کشتی تا پایان المپیک ۲۰۲۲ برزیل است و از آن تاریخ تا امروز ارتباط من با فدراسیون است. قطع شده است. و با من تماس نگرفتند که ببینند آیا برنامه ای برای ناشنوایان خارجی دارم یا نه؟ […]

جمشید خیرآبادی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: همکاری من با فدراسیون ناشنوایان به عنوان مدیر فنی تیم ملی کشتی تا پایان المپیک ۲۰۲۲ برزیل است و از آن تاریخ تا امروز ارتباط من با فدراسیون است. قطع شده است. و با من تماس نگرفتند که ببینند آیا برنامه ای برای ناشنوایان خارجی دارم یا نه؟
وی گفت: با توجه به صحبتی که با رئیس فدراسیون ناشنوایان در المپیک برزیل داشتم، صحبت هایی مبنی بر اعزام تیم به مسابقات بین المللی روسیه مطرح شد و تیشه گران حتی از برگزاری مسابقات جهانی کشتی خبر داد. از آن تاریخ تا امروز در ایران برگزار می شود.از وضعیت کشتی ناشنوایان اطلاعی ندارم و هیچکس از فدراسیون با من تماس نگرفته است تا ببیند چه برنامه ای برای این تیم دارد.
خیرآبادی تصریح کرد: البته سرم آنقدر شلوغ است که فکر نمی کنم رغبتی برای ادامه همکاری با ناشنوایان فرانسوی داشته باشم. من کارهای زیادی انجام داده ام.
مدیر فنی تیم ملی کشتی ناشنوایان افزود: از آنجایی که رابطه کاری من با ناشنوایان به پایان رسیده است، دیگر فرصت ادامه همکاری با کشتی گیران ناشنوایان را ندارم و می خواهم به کار شخصی خود ادامه دهم.
در نهایت درباره این سوال می پرسد که آیا از وضعیت ناشنوایی فرنگی کاران اطلاع دارید یا خیر؟ وی گفت: متاسفانه خبری از تیم قهرمان المپیک نیست و از وضعیت تمرینی آنها اطلاعی ندارم.
انتهای پیام