خود را با نمک های بافتی درمان کنید

بدن شما چگونه خود را ترمیم می کند؟ فکر می کنم همه ما به نوعی می دانیم که بدن ما مکانیسم های خودسازنده و خود ترمیم کننده ای است، اما به نظر می رسد که زمان زیادی را از دست می دهیم. ما دائماً در حال دریافت پیام های مورد نیاز برای تسکین درد و این دارو هستیم. شاید چیزی که واقعاً به آن نیاز داریم، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد بدن و آنچه برای ترمیم بافت هایی که ما را به دردسر می اندازند، نیاز داریم.

دکتر جورج کری که مطالعه عمیقی در مورد این موضوع انجام داده است، عناصر سازنده مانند اکسیژن، هیدروژن، کربن، آهک، آهن، پتاس، سودا، سیلیس، منیزیم و غیره را فهرست می کند (بروج و نمک های نجات). ص ۲۱). این بیماری مانند یک سایه است. شما نمی توانید آن را محو کنید یا چیزهایی را به سمت آن پرتاب کنید تا از شر آن خلاص شوید. برای نور درمانی سایه. برای بیماری، درمان، مواد مغذی است که بافت آسیب دیده برای ترمیم خود به آن نیاز دارد. پس آنچه ما باید بدانیم این است که بافت‌ها به چه مواد مغذی نیاز دارند تا سالم بمانند.

دوازده نمک بافت. برای هر نوع بافت مختلف، یک یا چند نمک در فرآیند تولید وجود دارد و بدون آنها، هیچ چیز به درستی ثابت نمی شود. فکر می‌کنم این بدان معناست که اگر ما به اندازه کافی از این مواد مغذی مهم نداشته باشیم، می‌توانیم بهترین رژیم‌های غذایی ممکن را داشته باشیم و همچنان قادر به جذب یا استفاده کافی از ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، پروتئین‌ها و اسیدهای چرب مورد نیاز برای دریافت تغذیه مناسب نباشیم. کار بدن ما

دوازده نمک بافتی وجود دارد. آنها مواد اصلی هستند که در خاکستر بدن سوخته، چه انسان و چه حیوان دیگر، یافت می شوند. به هر نمک یک عدد داده می شود و معمولاً نام لاتین آن داده می شود. من از فرمول انگلیسی استفاده می‌کنم، که توضیح می‌دهد که چرا بر اساس حروف الفبا چیده نشده است، همانطور که اگر از لاتین استفاده می‌شد.

شماره یک است فلوراید کلسیم که دندان ها را محکم می کند و به بافت عضلانی و رگ های خونی انعطاف می دهد. کمبود این نمک منجر به افتادگی گونه ها، رگ های واریسی، بواسیر و خروپف می شود. بسیاری از مردم این نمک را با سدیم فلوراید اشتباه می گیرند که برای موش ها و سوسک ها سمی است. آنها دو ماده شیمیایی کاملاً متفاوت هستند

نمک دوم است کلسیم فسفاتاز آن به عنوان سیمانی استفاده می شود که به هم چسبیده و به استخوان ها و دندان های شما استحکام می بخشد. از علائم کمبود می توان به ضعف اندام ها، کند شدن گردش خون، تشنج و تشنج همراه با سردی و بی حسی اشاره کرد. همچنین ممکن است دچار چلبلین، لوزه های بزرگ و پولیپ شوید.

سولفات کلسیمشماره سه پاک کننده، شفا و پاک کننده است. بدون آن، سلول های مرده و سایر مواد پوسیده خون را مسدود می کنند و به بافت های سالم آسیب می رسانند و تحریک می کنند. آبسه، آکنه، لثه، آبسه و زخم از علائم کمبود آن هستند. از آنجایی که کمبود این نمک منجر به مسمومیت عمومی می‌شود، از مواد مرده و پوسیده‌ای که در بدن شما در گردش هستند، فکر می‌کنم این نمک شماره یک است که اگر احساس می‌کنید زیر آب و هوا هستید، باید در نظر بگیرید.

شماره چهار است فسفات آهنکه اکسیژن را به گردش در می آورد، رگ ها و رگ ها را تقویت می کند و نشاط می بخشد. همیشه باید به عنوان یک درمان برای هر بیماری در نظر گرفته شود، و به ویژه برای کم خونی ساده، التهاب، درجه حرارت بالا، ضربان قلب، رگ به رگ شدن و کشیدگی مهم است.

برای صاف نگه داشتن پوست و جریان خون آزادانه، به مقدار کافی نیاز دارید کلرید پتاسیمنمک شماره پنج است. بدون آن، احتمالاً غدد متورم نرم، ترشحات سفید غلیظ مخاط، تورم روماتیسمی مزمن، سرفه، سرماخوردگی، گلودرد، التهاب لوزه و/یا برونشیت را تجربه خواهید کرد.

فسفات پتاسیمنمک شماره ۶ اعصاب و مغز شما را تغذیه می کند. بدون مقدار کافی آن، احتمالاً از سردردهای عصبی، سوء هاضمه، بی خوابی، افسردگی، خستگی، کاهش نشاط و عصبانیت رنج خواهید برد.

سولفات پتاسیم غشاهای مخاطی و لایه های زیرین پوست شما را درمان می کند. این نمک هفتم برای سینوزیت و رینیت، زبان و ترشحات مخاطی متمایل به سبز، پوست پوسته پوسته، پای ورزشکاران، ناخن های شکننده و موهای بی روح در نظر گرفته شده است.

منیزیم فسفاتشماره هشت، ضد اسپاسم است. آرامش و آرامش می بخشد. اگر گرفتگی یا اسپاسم، تیراندازی، درد شدید، سردرد، انقباض، سکسکه، سرفه تند و تکان شدید دارید، به آن نیاز دارید.

شماره نه، سدیم کلرید سطح رطوبت اندام ها و بافت های شما را تنظیم می کند. ممکن است انتظار داشته باشید که بتوانید از نمک معمولی در سیستم خود استفاده کنید، اما ظاهراً اینطور نیست. به نظر می رسد که نحوه ساخت نمک معمولی ساختار آن را به قدری تغییر می دهد که نمی توانیم آن را به درستی جذب یا استفاده کنیم. اگر آبریزش چشم، خشکی دهان یا پوست، عطسه، درد بینی و گلو، تب یونجه، و خواب طراوت بخشی دارید، به این نمک نیاز دارید.

ده، فسفات سدیم اسیدها را خنثی می کند و جذب آب را کنترل می کند. در اعصاب، سلول های مغزی، مایع بین سلولی، ماهیچه ها و خون وجود دارد. اسیدیته بیش از حد منجر به اختلالات روماتیسمی و اختلالات گوارشی می شود. این نمک درمان خوبی برای یرقان، سردرد، قولنج، سوء هاضمه ناشی از غذاهای چرب و درد مفاصل، سفتی و تورم است.

نمک شماره ۱۱ است سولفات سدیمبرای دفع آب اضافی لازم است و برای سلامت کبد ضروری است. قوام صفرا را تنظیم می کند، اسیدهای چرب را در روده شما امولسیون می کند. این نمک از نزدیک در سم‌زدایی از سموم مبتنی بر روغن که باید توسط کبد دفع شوند، که محصولات جانبی طبیعی عملکردهای مختلف بدن هستند، نقش دارد.

در نهایت مسئله دوازدهم: سیلیسیک کریستال تیز، به پیشرفت مواد از طریق بافت های شما، مانند مو، ناخن، خون و چرک کمک می کند. همچنین دندان ها، استخوان ها و بافت های همبند شما را تقویت می کند. اگر کمبود آن را داشته باشید، به احتمال زیاد دچار گل مژه، آبسه، کورک، درد مفاصل، حواس پرتی و مشکل در فکر کردن و به خاطر آوردن خواهید شد.

هشدار هنگامی که هر یک از این نمک ها، به ویژه سیلیس، سولفات کلسیم و سولفات سدیم را مصرف می کنید، باید مطمئن شوید که سمومی که از بدن شما آزاد می کنند به سرعت و به طور موثر دفع می شوند. برای انجام این کار، باید اطمینان حاصل کنید که چربی می خورید تا صفرا از کبد خارج شود. در عین حال، باید مقدار زیادی فیبر نامحلول بخورید. بنابراین، صفرا پس از امولسیون شدن چربی ها جذب می شود و از جذب صفرا از طریق روده جلوگیری می کند و سموم را آزاد می کند تا دوباره در بدن شما حرکت کند.

نمک های مکمل را از کجا پیدا می کنید؟

تا همین اواخر، تنها راه برای به دست آوردن نمک های بافتی، قدرت هومیوپاتی بود. اینها در شرایط ساده به خوبی عمل می کنند، اما به نظر نمی رسد که حاوی نمک کافی برای بهبود سریع در کمبودهای شدیدتر باشند. اما اکنون، اشکال مایع یونی نمک های بافتی در دسترس هستند.

از آنجایی که همه این نمک ها اجزای اصلی بدن ما هستند و ما بدون آنها نمی توانیم خود را درمان کنیم، به نظر من هر زمان که شما بیماری – جزئی یا جدی – دارید، باید اولین نقطه تماس در جستجوی درمان مناسب باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر