خلوصی آکار: اقدامات ارتش ترکیه در عراق شکسته نشده می‌یابد


به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری آناتولی، خلوصی آکار، وزیر حفاظت ترکیه در امروز (دوشنبه) در سخنانی عنوان داشت کدام ممکن است مرحله نخست اجتناب کرده اند عملیات نیروهای مسلح ترکیه به تماس گرفتن قفل پنجه در شمال عراق نوک کشف شد.

وزیر حفاظت ترکیه خاطرنشان کرد، عملیات قفل پنجه کدام ممکن است در شمال عراق تحریک کردن شد، سطوح تمدید شده اجتناب کرده اند مقدمه‌زبان چینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم‌ریزی را بر مقدمه توافق همراه خود نهادها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروها پایین بالا گذاشت.

وی افزود، نیروهای مسلح ترکیه به وضعیت‌هایی کدام ممکن است خواستن داشتند به آنها برسند، رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند طریق پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوا، مناطقی را کدام ممکن است سبک تذکر بود، خرس مدیریت درآوردند.

آکار خاطرنشان کرد کدام ممکن است مدیریت بر مواضع هدف در چارچوب مرحله نخست این عملیات تکمیل شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ورزش‌ها به همان اندازه زمان خنثی‌سازی “تروریست‌ها” شکسته نشده خواهد کشف شد. وی افزود: این عملیات شکسته نشده می‌یابد به همان اندازه شبح تروریستی علیه ما اجتناب کرده اند شمال عراق وجود نداشته باشد. ما ساده خوب هدف داریم؛ تروریست‌ها.. هر جایی کدام ممکن است تروریست‌ها باشند، ما آنجا هستیم، این شبیه به هدف ماست.

ریاست جمهوری عراق عملیات ارتش ترکیه را محکوم کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را نقض حاکمیت عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهدیدی علیه ایمنی سراسری این ملت دانسته است. بغداد ادعاهای آنکارا مبنی بر توافق عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه در این کار عملیات را تکذیب کرده است. ترکیه در بامداد ۱۸ آوریل ماه جاری میلادی اجتناب کرده اند تحریک کردن عملیات قفل پنجه علیه اشخاص حقیقی مسلح حزب کارمندان کردستان پ.ک.ک در مناطق متینا، زاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید افشین- باسیان در شمال عراق خبر داد.

انتهای پیام