خرید هدست گیمینگ دیشهر ps4


انتخاب هدست بی سیم یا سیمی یکی از موارد مهمی است که قبل از خرید باید به آن دقت کنید و بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

R13 31

در دنیای امروز، بازی‌ها علاوه بر سرگرم کردن بازیکنان، راهی مفید برای فرار از زندگی روزمره به دنیای وسیع و بی‌نهایت بازی‌های ps4 هستند و با ظهور نسل جدیدی از بازی‌ها، می‌توانید با دیگران در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و بازی کنید. جهان اگر شما هم بازی را دوست دارید و زمانی که در بازی هستید، می توانید خرید هدست بازی PS4 این ارتباط را بهبود بخشید. یکی هدست خوب PS4 این صدای خوبی را برای یک تجربه بازی فراگیرتر ارائه می دهد، می توان از آن برای کنترل نبردها، ردیابی دشمنان نزدیک یا ماجراجویی با هم در یک دنیای فانتزی استفاده کرد.

در Days Gone می‌توانید گروه‌هایی را ببینید که از هر طرف با چشمان بسته نزدیک می‌شوند، در Anthem می‌توانید نبردهایی را که در آسمان یا زمین بیداد می‌کنند بشنوید، در Horizon Zero Dawn می‌توانید Thunderjaw را با توجه و غرش جمعیت دنبال کنید و تجربه کنید. فریادهای دوستان تیم شما

یکی از مهم ترین ویژگی ها هدفون بازی PS4 این وزنی است که باید وجود داشته باشد زیرا ما بازیکنان کنسول زمان زیادی را صرف بازی می کنیم، اگر وزن هدست زیاد باشد، پس از یک ساعت بازی قطعاً سردرد و گوش درد به سراغ ما می آید و مورد بعدی باید این باشد که هدستی که استفاده می کنید ابری با کیفیت دارد تا گوش های شما بیشتر عرق نکند.

راهنمای خرید هدفون گیمینگ ps4

انتخاب هدست بی سیم یا سیمی یکی از موارد مهم است زیرا هر دو نوع هدست مزایا و معایب خود را دارند. هدست بازی PS4 کیفیت صدای بهتر از سیمی هدفون بی سیم PS4 انتقال علاوه بر این، سیم هیچ تأخیر، در حالی که برخی از هدست بی سیم PS4 قیمت ارزان ممکن است کمی تاخیر داشته باشد. اما باید این را هم به یاد داشته باشید که با یک دستگاه بی سیم می توانید بدون محدودیت از صفحه تلویزیون خارج شوید اما با آن تنها تا دو متر این توانایی را دارید.

یکی از کابوس های بازیکنان کنسول، اعتراض هم تیمی هایشان به صداهایی است که میکسرهایشان تولید می کنند. حذف نویز می تواند از نویز پس زمینه جلوگیری کند که یک مزیت دیگر است هدست با کیفیت PS4 میکروفون فوق العاده است و مطمئن می شود که وقتی در میانه بازی هستید دیگران به وضوح صدای شما را بشنوند.

بهترین هدست بازی برای PS4

هرگز مهم نیست که گرفتن بهترین هدست بازی PS4 ارزش وقت یا پول شما را ندارد. این گجت با پلی استیشن ۵ نیز سازگار است. بنابراین اگر قصد دارید مدل پلی استیشن خود را در آینده نزدیک ارتقا دهید، نگران بی فایده بودن هدست قدیمی خود نباشید زیرا با استفاده از جک ۳.۵ میلی متری به زیر دسته متصل شده است. برخی از مدل ها هدست بازی PS4 مدل های میان رده و اکثر مدل های رده بالا دارای صدای فراگیر مجازی ۷.۱ یا ۳ بعدی هستند. این ویژگی‌ها می‌توانند به ایجاد تجربیات همه‌جانبه‌تر و معنادارتر کمک کنند، و همچنین درک بهتری از تجربیات خاص درون بازی که می‌توان آن‌ها را بهبود بخشید، ارائه می‌کند.

هنگام جستجو بهترین هدفون PS4 اگر چنین است، داشتن یک میکروفون خوب برای بازی های تیمی و تعاملی برای شما مهم است.

اما اساسی ترین مشکل ما برای خرید هدست یافتن یک فروشگاه مطمئن با توضیحات کامل + جعبه گشایی فیلم و بررسی است. فروشگاهی که به شما پیشنهاد می کنیم، فروشگاه اینترنتی متا پلیر است، زیرا تمامی محصولات با تجربه مشتری و تیم خود و اطلاعات کامل هر هدست را در آن قرار می دهد.