خرید آنلاین فرش ارزان – شما آنلاین هستید


خرید اینترنتی فرش ارزان
خرید اینترنتی فرش ارزان

برای خرید فرش ارزان بهتر است ویژگی های فرش های مختلف را بشناسید تا بتوانید بهترین فرش را انتخاب کنید. قیمت فرش ماشینی به الیاف استفاده شده، تراکم و شانه و ابعاد آن بستگی دارد و می توان آن را بهترین انتخاب برای دکوراسیون شما دانست.

برای خرید فرش ارزان بهتر است ویژگی های فرش های مختلف را بشناسید تا بتوانید بهترین فرش را انتخاب کنید. قیمت فرش ماشینی به الیاف استفاده شده، تراکم و شانه و ابعاد آن بستگی دارد و می توان آن را بهترین انتخاب برای دکوراسیون شما دانست.

عوامل اصلی تاثیرگذار بر قیمت فرش

فرش یکی از انواع محصولات است که برای هر سلیقه و دکوراسیونی مناسب است. عوامل مختلفی در ساختار فرش دخیل هستند و قیمت و نوع هر فرش متفاوت است. شرکت فرش شادروخ کویر انواع فرش مکانیکی ارزان را به صورت آنلاین عرضه می کند. عواملی مانند نوع الیاف، تراکم فرش، نوع ساختار فرش و ابعاد فرش در ارزان یا گران بودن فرش موثر است. در زیر هر یک به طور کامل توضیح داده شده است.

الیاف فرش ماشینی و دستبافت با کیفیت بالا

اگر الیاف هر محصولی از کیفیت بالایی برخوردار باشد باعث افزایش کیفیت و قیمت این محصول می شود. در مورد فرش هم همینطور. انواع الیاف طبیعی و غیر طبیعی هم در فرش ماشینی و هم در فرش دستبافت استفاده می شود. الیاف طبیعی شامل ابریشم و پشم است که عمدتاً در فرش دستباف استفاده می شود و قیمت بالایی نیز دارد. فرش های ماشینی از مواد مختلفی مانند اکریلیک یا BCF و الیاف ابریشم مصنوعی (پلی استر) ساخته می شوند. الیاف مصنوعی مانند اکریلیک؛ پلی استر، نایلون و غیره به دلیل سهولت در تولید، ارزانتر از الیاف طبیعی هستند و قیمت تمام شده فرش ماشینی در این مورد ارزان است.

image 1658301829 1024x680 - خرید اینترنتی فرش ارزان

تراکم فرش ارزان

فرش ماشینی دارای تراکم طولی و عرضی است. تراکم عرض نیز پرز فرش نامیده می شود، فرش می تواند ۳۵۰ شانه، ۵۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه، فرش ماشینی با پرزهای کمتر ارزانتر است. هر چه تراکم طولی فرش بیشتر باشد تعداد نخ های به کار رفته در آن بیشتر می شود. تراکم های رایج شامل ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۲۰۰۰، ۲۵۵۰ و ۳۰۰۰ می باشد که افزایش تراکم و برس زدن باعث افزایش وزن و قیمت فرش ماشینی می شود. برای خرید انواع فرش ماشینی با تراکم و پرزهای مختلف می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش به شادروخ سر بزنید و فرش ارزان و مرغوب را با ۶۰ ماه گارانتی و ارسال رایگان به سراسر کشور خریداری کنید.

ابعاد فرش ماشینی

یک جنبه ساده از فرش که نیاز به توضیح زیادی ندارد اندازه و کیفیت فرش است. فرش ماشینی و دستبافت در سایزهای استاندارد ۹ متری، ۴ متری، ۶ متری، ۱.۵ متری و ۱۲ متری. البته فرش ماشینی بنا به سفارش مشتری در سایزها و ابعاد مختلف قابل تولید می باشد. البته محدودیت هایی وجود دارد.

قیمت فرش ماشینی ارزان

همانطور که گفته شد قیمت فرش ماشینی به عوامل مختلفی بستگی دارد و ماشینی مهمترین عامل در کاهش قیمت می باشد. قیمت فرش ماشینی ارزان در فرش شادروخ از ۳ میلیون تومان شروع و صعودی می شود. همه فرش ها سایت شادروخ کیفیت بالایی دارند و قابل شستشو هستند. فرش‌های ارزان‌تر لزوماً کیفیت پایین‌تری ندارند، اما ممکن است ابعاد، تراکم و پرزهای کمتری داشته باشند.

سایت شادروخ کویر کاشان با ارائه انواع فرش در طرح ها و رنگ های زیبا شناخت مردم را از خرید اینترنتی افزایش داده و بهترین وب سایت فروش فرش لقب گرفته است. سایت شادروخ کویر کاشان با در نظر گرفتن سلیقه و شرایط اقتصادی مشتری اقدام به تولید و فروش فرش با بهترین کیفیت می نماید. این وب سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است و به شما این امکان را می دهد که در هر زمان فرش مورد نظر خود را ثبت کنید و بهترین فرش را با ۶۰ ماه گارانتی و ارسال رایگان به سراسر کشور دریافت کنید.